Wpis z mikrobloga

5 rano, chce jechać do pracy a tu znowu jakiś zidiocialy sąsiad przebił mi oponę. Trzeci raz w miesiącu! Na dodatek śruba się zapiekła, klucz się wygiął i żeby wymienić koło muszę czekać na otwarcie Castoramy a w pracy na żądanie. Już nie mam siły. Na początku myślałem, że dwie gumy w ciągu tygodnia pod domem to pech, ale teraz już wiem, że nie. A tylko zaparkowałem w wolnym miejscu pod klatką. #sasiedzi #samochody #zalesie #przegryw
  • 104
@DzieckoNaLato: kiedyś na wykopie była podobna akcja,
okazało się, że kierowca po prostu jeździ po krawężnikach, a, że w okolicy domu, te są wyjątkowo ostre to zahaczając uszkadza oponę.
Jeżeli jesteś przekonany, że krawężnika nie złapałeś to kamerka wydaje się najrozsądniejsza.
@DzieckoNaLato:
Jeżeli ciągle przebijał tę samą oponę to duża szansa, że znowu ją przebije więc można w pewnym sensie założyć, że to dobre miejsce do pozycjonowania kamery.

Jak masz możliwość przygotuj dwie kamery, jedna, które będzie filmować samochód i jego okolice (aby było widać jak nadchodzi i potencjalnie skąd nadchodzi) a druga gdzieś w miejscu, gdzie będzie mogła złapać jego twarz.

Kamery możesz mieć takie, które będą reagowały na ruch więc