Wpis z mikrobloga

5 rano, chce jechać do pracy a tu znowu jakiś zidiocialy sąsiad przebił mi oponę. Trzeci raz w miesiącu! Na dodatek śruba się zapiekła, klucz się wygiął i żeby wymienić koło muszę czekać na otwarcie Castoramy a w pracy na żądanie. Już nie mam siły. Na początku myślałem, że dwie gumy w ciągu tygodnia pod domem to pech, ale teraz już wiem, że nie. A tylko zaparkowałem w wolnym miejscu pod klatką. #sasiedzi #samochody #zalesie #przegryw
  • 104
  • Odpowiedz
@DzieckoNaLato: Może warto na tą okazję wezwać smutnych panów ;) ew. jakiś telefon rzucić z nagrywaniem obrazu w samochód ;)

Wszystko bym zrozumiał, sąsiedzi nie muszą za sobą przepadać, ale takie zachowanie to już nie złośliwy sąsiad tylko debil ;)
  • Odpowiedz
  • 6
@Midnight_MindDriver bagiety ( ͡º ͜ʖ͡º) jak mi ktoś niszczył samochód pod blokiem to też poszłam na bagiety. Idź na psy mówili, oni pomogą mówili. A #!$%@?. #!$%@? jajca.

@DzieckoNaLato nic to nie da, pewnie spędzisz tam kilka godzin bo pieski takie zajęte obowiązkami ( ͡º ͜ʖ͡º) mimo wszystko powodzenia
  • Odpowiedz
  • 102
@hissdz "nagraj filma i wróć" w sumie czego mogłem się więcej spodziewać. Polecacie jakaś kamerkę samochodową? Nie popuszczę debilowi, żona w ciąży, gdyby nagle miała rodzić a tu guma to bym dziada zabił. Najpierw go nagram, potem zabije. Stary dziad pewnie nawet nie wie co to kamerka
  • Odpowiedz
@DzieckoNaLato poszukaj takich co mają nagrywanie bez przerwy, na zasadzie zwalniają do kilku klatek na sekundę a jak wykryje ruch to nagrywa normalnie. Jak widzisz auto z okna to zainstaluj kamerkę IP jakąś w oknie. Tylko czy w aucie czy w oknie nie rób tego tak że wszyscy widzą, bo nikogo nie złapiesz, a jak już Ci się uda to fajnie by było jak by oddał za 4 przebicia kasę prawda?
  • Odpowiedz
@DzieckoNaLato: nawal pelno kamer z auta i z domu, jak go złapiesz to przynajmniej odzyskasz kasę za poprzednie więc warto albo nawet czatuj pewnej nocy lub zobacz kto tam parkuje xd
  • Odpowiedz