Wpis z mikrobloga

5 rano, chce jechać do pracy a tu znowu jakiś zidiocialy sąsiad przebił mi oponę. Trzeci raz w miesiącu! Na dodatek śruba się zapiekła, klucz się wygiął i żeby wymienić koło muszę czekać na otwarcie Castoramy a w pracy na żądanie. Już nie mam siły. Na początku myślałem, że dwie gumy w ciągu tygodnia pod domem to pech, ale teraz już wiem, że nie. A tylko zaparkowałem w wolnym miejscu pod klatką. #sasiedzi #samochody #zalesie #przegryw
  • 104
@DzieckoNaLato: wołaj jak coś się nagra.
Mam podobnie- na przestrzeni 2 tygodni dorobilem sie rysy przez całą maskę i koejnej na błotniku. Staje na miejscu na którym nikt wcześniej nie stawał, ale z rozmowy z policjantami którzy wpadli powlepiać mandaty za parkowanie na osiedlu (dość częste zjawisko - powstaje dużo bloków a miejsc nie przybywa) wynika, że to jedno z nielicznych, gdzie mozna stawać bez ryzyka. Nikogo nie blokuje, nie stoje
@wpiot
@soapchuck
@text
@grawiton
@europa
@mahisna
@Majki992
@jurek-xd
@piwakk
@Lasek1988
@Minister_Braku_Kultury
@MyZy
@wpiot @Midnight_MindDriver @skazany_na_przegryw @jestemtrolem @PaulPavello @hissdz @PaulStone @mahisna @niko444 @Triak @jurek-xd @grawiton @swistak91 @wpiot @Majki992 @randomactsofkindness @gucias @brudnyPampers @randomactsofkindness @kowad @Wina_Segmentacji

Byłem u mechanika żeby podłączył mi osprzęt pod aku, ogarnie mi to jeszcze w tym tygodniu. Jedną kamerkę dam na szybie normalnie, bo to bardzo ciemne miejsce i wiele nie widać, drugą skryje z boku. Nie powinien zauważyć nawet
DzieckoNaLato - @wpiot 
@soapchuck 
@text 
@grawiton 
@europa 
@mahisna 
@Majki992 
@...

źródło: comment_eS40BMESCc2ehYs1HBfNHfG6LlBEAZ3l.jpg

Pobierz