Wpis z mikrobloga

5 rano, chce jechać do pracy a tu znowu jakiś zidiocialy sąsiad przebił mi oponę. Trzeci raz w miesiącu! Na dodatek śruba się zapiekła, klucz się wygiął i żeby wymienić koło muszę czekać na otwarcie Castoramy a w pracy na żądanie. Już nie mam siły. Na początku myślałem, że dwie gumy w ciągu tygodnia pod domem to pech, ale teraz już wiem, że nie. A tylko zaparkowałem w wolnym miejscu pod klatką. #sasiedzi #samochody #zalesie #przegryw
  • 104
Nie popuszczę debilowi, żona w ciąży,

@DzieckoNaLato:
Od kiedy tam parkujesz? Na 90% będzie to koleś, który tam najczęsciej parkuje, więc śledź typa jak możesz. Jeżeli cały czas robi te samo koło, to możesz spróbowac wysypać tam piasek, może zostanie ślad buta :) lub czatować pół nocy w oknie. Są tez czujki na ruch, jak odpowiedniu w nadkolu ustawisz, to tylko jego złapie i zawyje.
PS
Jak będzoesz miał typa, to
@wpiot
@soapchuck
@text @Midnight_MindDriver @skazany_na_przegryw @jestemtrolem @PaulPavello @hissdz @PaulStone @mahisna @niko444 @Triak @jurek-xd @grawiton @swistak91 @wpiot @Majki992 @randomactsofkindness @gucias @brudnyPampers @randomactsofkindness @kowad @Wina_Segmentacji
Auto stoi trzy miejsca dalej, dwie kamery zamontowane. Jak podjechałem to akurat podjechał sąsiad z przeciwka który ma widok z okien od strony tych miejsc i padł jako pierwszy właśnie moim podejrzeniom. Ok 30 lat, mieszka z rodzicami #przegryw ( mam nadzieję, że nie obserwuje vikopu, bo plan pójdzie