Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)


Wraz z marką Honor chcemy zaprosić Was do testów ich flagowego smartfona – Honor 9.

Na potrzeby wykopowych testów Honor zarezerwował dziewięć modeli Honor 9. Zostaną one przekazane 9 osobom, które będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią w komentarzach pod tym postem, dlaczego chcieliby przetestować Honor 9. Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?Jesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie!

Czekamy na Wasze komentarze tutaj do 29 stycznia. 2 lutego Honor na podstawie najciekawszych komentarzy wybierze dziewięciu testerów, do których wyśle Honor 9.

Parametry telefonu:
- pamięć 64 GB
- bateria 3 200 mAh
- 4 GB RAM
- ośmiordzeniowy procesor Kirin 960

#android #androiddev #honor #honor9 #wykop #testy #smartfon
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: Ja mam Huawei P9 od sierpnia 2016, jestem super zadowolony z tego telefonu więc ciekawi mnie czy różnice w konstrukcji i podzespołach (200mAh większa bateria oraz +1GB RAM) dają tak dużo, że warto zastanowić się nad wymianą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: Używałem w swoim życiu 75 telefonów, ale Honora jeszcze nie miałem. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć jak działa procesor Kirin, ponieważ nie miałem jeszcze okazji używać go na własnej skórze. EMUI również uzywałem tylko po macoszemu. Wielu moich znajomych ma telefony marki Huawei i chciałbym zobaczyć na czym polega fenomen tej marki. Oprócz tego zastanawia mnie jak bardzo duża przepaść jest pomiędzy moim obecnym telefonem (Xiaomi Redmi Note 3 Snapdragon
  • Odpowiedz
@wykop przetestował bym jego wydajność i pamięć ram. Gram ostatnio w jakieś gry na telefonie i jestem ciekawy czy mogą chodzić jeszcze płynniej niż aktualnie, mój huawei ma pewne problem z zawieszaniem się po szybkim wyjściu z aplikacji i lekkie skoki fpsów przy bardziej wymagających aplikacjach
  • Odpowiedz
Nigdy nie miałem telefonu z innym procesorem niż qualcoma. Interesuje mnie jak wygląda nakładka na tle gołego androida etc. I jak wypada jakość wykonania.
  • Odpowiedz
@wykop: czyli, że mamy się starać, robić głupie komentarze i liczyć, że może, może uda nam się zostać wylosowanym by robić coś za co ludzie normalnie dostają pieniądze? nieźle
  • Odpowiedz
@wykop: Mam Xiaomi Mi A1 więc parametry podobne, tylko ten tutaj ma jakiś gunwo procesor nie od snapdragona to mogę porównać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
08-24 10:56:44.326: E/AndroidRuntime(17074): FATAL EXCEPTION: main
08-24 10:56:44.326: E/AndroidRuntime(17074): Process: pl.michaubialek.wypok, PID: 2137
08-24 10:56:44.326: E/AndroidRuntime(17074): java.lang.RogalException: Unable to start activity ComponentInfo{pl.michaubialek.wypok/pl.michaubialek.wypok.DejcieHonor}: pl.michaubialek.wypok.NoHonorException
  • Odpowiedz
Hipokryci, jakby rozdawali za darmo to by się wykopki zabijali o sprzęt, jak tylko do testów to dominuje "nie chce"
Ja tam od razu mówię że nie chcę bo po testach ból powrotu do starego złoma byłby zbyt duży
A Honor9 jakby nie wielkie ramki wydaje się całkiem fajny, choć to chyba najtańszy z tzw flagowców
  • Odpowiedz