Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)


Wraz z marką Honor chcemy zaprosić Was do testów ich flagowego smartfona – Honor 9.

Na potrzeby wykopowych testów Honor zarezerwował dziewięć modeli Honor 9. Zostaną one przekazane 9 osobom, które będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią w komentarzach pod tym postem, dlaczego chcieliby przetestować Honor 9. Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?Jesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie!

Czekamy na Wasze komentarze tutaj do 29 stycznia. 2 lutego Honor na podstawie najciekawszych komentarzy wybierze dziewięciu testerów, do których wyśle Honor 9.

Parametry telefonu:
- pamięć 64 GB
- bateria 3 200 mAh
- 4 GB RAM
- ośmiordzeniowy procesor Kirin 960

#android #androiddev #honor #honor9 #wykop #testy #smartfon
  • 276
Chce testów, ponieważ moja Xperia z1 to przedpotopowe gówno na którym nawet wykop się tnie, poza tym musiał bym chyba zacząć komuś obciagac żeby sobie taki kupić ;p
@wykop: Chciałbym wypróbować taki telefon ze względu na fakt, że szukam nowego i mam na oku 2 inne, które już wcześniej testowałem przez 3 miesiące (Samsung Galaxy S8 i Sony Xperia XZ1). Specyfikacja i możliwości telefonu "na papierze" wyglądają naprawdę fenomenalnie, a także jest on jednocześnie odskocznią od tych wszystkich odgrzewanych kotletów serwowanych nam przez wielkie koncerny. Jeśli Honor 9 ma być taki jaki naprawdę zapowiadają to mogę już teraz go
@wykop: Jestem zainteresowany testowaniem tego telefonu z uwagi na fakt, że dotychczas użytkowałem telefonu marki: LG, Samsung, Apple, Sony, Sony Ericsson, Xiaomi. Z flagowców pozostały telefony marki Huawei.

Chciałbym zobaczyć jak zachowuje się w akcji nakładka systemowa EMUI oraz procesory Kirin. Obadam jak długo pracuje na baterii podczas oglądania filmów na YT, czy przeglądania Wypoku ;-)
Na koniec sprawdzę czy to dobry telefon do testowania moich aplikacji Android (których uczę się
@wykop: Wybierając telefon w sierpniu bałem się marki Honor z powodu uprzedzeń. Mój rzekomo dobrze wykonany smartfon za nie małe pieniądze okazał się jakościową klapą (Samsung Galaxy a3) więc chętnie przetestuje coś nowego, być może pozytywnie mnie zaskoczy i znajdę nowego towarzysza dnia codziennego (z Samsungiem się nie dogaduje).

Chętnie sprawdzę czy rzeczywiście szybko działa, jak się dogaduje ze mną swoim interfejsem, czy będzie wygodny w użyciu i przede wszystkim mnie
Z iPhonów przerzuciłam się na androidowe HTC i używam bardzo intensywnie. Ciekawi mnie łatwość obsługi aplikacji, prostota konfiguracji połączeń NFS bluetooth i WiFi (czułość i moc sygnału) wytrzymałość baterii pod kontem skonfigurowanych profili użytkownika. Pewnie zwróciłbym uwagę na komfort z jakim obsługuje się gniazdo zasilania, (płaską, obracalną wtyczkę iPhone uważam za genialną).
Dałbym mu popalić; słowo honoru!
@wykop: czy test polegający na sprawdzeniu jak urządzenie działa w powiedzmy to "trudnych" warunkach będzie brany pod uwagę? Tj kilka dłuższych treningów w terenie z urządzeniem jako rejestratorem GPS, zdjęcia panoramiczne, itp. sprawdzenie ile trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu w szybkość i płynność działania. itp..
Telefon zostanie gruntownie przetestowany, włącznie z wykorzystaniem aplikacji drenujących baterie, jak YT w max rozdzielczości, mapy z wykorzystaniem wszystkich dostępnych sposobów lokalizacji i w max podświetleniu. Testom zostanie również podane delikatne użytkowanie telefonu, aby porównać możliwości telefonu i baterii. Jeżeli firma zlecająca testy wyrazi zgodę, mogę podjąć się rozbiórki telefonu w celu weryfikacji komplikacji jego ewentualnej naprawy (rozbite LCD, gniazdo USB, itp.). Po zakończonych testach przedstawię szczegółowy opis przeprowadzonych działań.
@wykop: Mam od kilu lat telefony tej marki i za każdym razem uwielbiam oglądać "ból dupy" posiadaczy IPhone-ów, gdy pokazuję im, jak marne są ich sprzęty z nadgryzionym jabłuszkiem w porównaniu do tej firmy