Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)


Wraz z marką Honor chcemy zaprosić Was do testów ich flagowego smartfona – Honor 9.

Na potrzeby wykopowych testów Honor zarezerwował dziewięć modeli Honor 9. Zostaną one przekazane 9 osobom, które będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią w komentarzach pod tym postem, dlaczego chcieliby przetestować Honor 9. Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?Jesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie!

Czekamy na Wasze komentarze tutaj do 29 stycznia. 2 lutego Honor na podstawie najciekawszych komentarzy wybierze dziewięciu testerów, do których wyśle Honor 9.

Parametry telefonu:
- pamięć 64 GB
- bateria 3 200 mAh
- 4 GB RAM
- ośmiordzeniowy procesor Kirin 960

#android #androiddev #honor #honor9 #wykop #testy #smartfon
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: Honora 9 porównałbym ze smartfonami, które posiadam, a posiadam akurat te - Galaxy S7 Edge i Lumię 930 - ponieważ jestem fanem "mobilnej" fotografii. Efekty testów wrzucałbym na www.instagram.com/szabla
  • Odpowiedz
@wykop: Hej wykop. Nie mam mowy o tym, że zielonki nie biorą udziału więc się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętnie przetestowałbym flagowca Honor z kilku powodów. Pierwszym jest to, że jestem po prostu ciekawy jego wydajności. Jako wieloletni fan nowinek technicznych, interesuję się nowym sprzętem z zakresu elektroniki w tym również oczywiście smartfonów. Chętnie przetestowałbym go benchmarkami, oraz użytkowaniem w praktyce, czyli jego płynności w
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop interesuje mnie aparat i system operacyjny (nakładka), porównanie z Huawei P9. Przy okazji przetestuje go moj rozowypasek, miala by okazje na przesiadkę ze starej Nokii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
A ja bardzo chetnie wezme udział w testach. ( ͡º ͜ʖ͡º) Od 1.5 roku zastanawiam sie nad zakupem jednego z flagowcow tej firmy ale do marki przekonany nie jestem. Zawsze Szajsung albo LG. Dlugo tez bylem fanem BlackBerry ale z oczywistych względów juz nie jestem. Macie szanse nie tylko miec testera ale rowniez potencjalnego przyszlego klienta. Moj brat posiada jeden z waszych telefonow i wiem tylko ze
  • Odpowiedz
Chciałbym Go na testy !
ciekawe jak wypadnie porównanie HiSilicon Kirin 960 do Snapdragon 625 w Mi A1. Takie porównanie najbardziej mnie interesuje a Mi A1 posiada mój różowy. No i te 2 kamery bo w X mi A1 nie zachwycaja :/
  • Odpowiedz