Wpis z mikrobloga

W normalnym cywilizowanym kraju, jak widzisz że ktoś jest szczęśliwy bez względu na orientację to się z tego cieszysz i życzysz szczęścia, a w Polsce? "W Polsce jak w chlewie obsranym gównem" cytując klasyka.
(Na zdjeciu ta sama para teraz, i 24 lata wcześniej)
#gayisok #gay #lgbt #homoseksualizm #neuropa
Pobierz S.....h - W normalnym cywilizowanym kraju, jak widzisz że ktoś jest szczęśliwy bez wz...
źródło: comment_Dr2OrFPSGT6J3YAJVKyVDOMGpy7blgmy.jpg
  • 145
@Mlucek: Raczej bardziej: jeden krzycz, że homo to zło a drugi wpycha do gardła, że to normalne i macha #!$%@? na paradzie. Jeden i drugi są siebie warci. Ja nie przepadam za homo ale ich szanuje i nigdy bym nikomu z tego powodu krzywdy nie zrobił. Natomiast nie lubię jak mi ktoś wciska farmazony w postaci: to normalne, gdy takie nie jest. Co nie zmienia faktu, że nie szkodliwe, więc co
@PaddyS: ten premier Kanady też nie jest normalny, bo on z kolei przesadza w drugą stronę z obsesyjnym promowaniem homoseksualizmu. Taki jest i wyraża swoje zdanie, dlaczego myslisz, że u nas rząd popiera homoseksualizm ale się boi ludzi? Każdy wyraża swoje zdanie, to, że jest sprzeczne z Twoim to nie znaczy, że się boi
Najbardziej #!$%@? mnie w homo ze sie afiszują tym


@obserwator_2: no strasznie się afiszują - tak że jesli nie pójdziesz do gejowskiego klubu albo na paradę (gdzie też masz wielu heteryków) to nawet nie będziesz nawet wiedział czy spotkałeś jakiegoś homosia czy nie. Żyję w stolicy od sześciu lat, a nigdy nie widziałam, żeby się geje "afiszowali" ze swoją orientacją, za to widziałam afiszujących się hetero xD może jeszcze napiszesz, że