Wpis z mikrobloga

Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medialną WOŚP co wcale nie przeszkadza Polsatowi w szerokim informowaniu o całej akcji. Jest wyjaśnienie, materiały filmowe, łączenie live z reporterem.

A w publicznej TVP Info obecnie leci news o działalnosci Caritasu - dam im szansę i poczekam do Wiadomości o 19:30. Jeżeli będzie tak jak w zeszłym roku uznam to za kolejny skandal...

#tvpis #polsat #media #wosp
MarianoaItaliano - Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medial...

źródło: comment_zJgQLWsx01toNE7SeEYl4ij64sxTILNw.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
No, jednak zachowali tą odrobinę RiGCz. Na plus. Wołam bo nie mam jak zedytować posta.

@pankovich , @whiteglove , @iAmTS , @25mb , @moria , @AliShaheedMuhammad , @pitiriri , @wipuwipu , @chanelzeg , @nototenteges , @zjemcimatke , @bakayarou , @FrankJUnderwood , @mexi , @bombus , @rekit , @Cziken1986 , @Luftwafelek , @Frank_Parker , @Profesor_Avenarius , @tekon , @sunrise_ , @Lord_Of_Terror , @20VT , @galaxypx , @krzych0 , @zranoI , @handsomejack , @
MarianoaItaliano - No, jednak zachowali tą odrobinę RiGCz. Na plus. Wołam bo nie mam ...

źródło: comment_r7aLszfNBOdEEq1Oo4vllHNmyBlWGvWV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 25
@MarianoaItaliano w ciągu dnia kilka razy sprawdzałem tvp info i zawsze trafiłem na materiał o charytatywnej działalności tvp i caritasu. A to o syri, a to o nawałnicach. Z pewnością przypadkiem te materiały emituje się w trakcie finału wosp
  • Odpowiedz
@xqwzyts: To swoją szosą, ale jest progress względem zeszłego roku kiedy o finale nie było nic poza suchym komunikatem o zebranej kwocie w głównym wydaniu Wiadomości.

Zresztą tak szczerze mówiąc, to co tu tak naprawdę chwalić - że nadawca publiczny wypełnia obowiązek pokazywania ''całej różnordoności wydarzeń i zjawisk w kraju i zagranicą''? To powinno być naturalne i normalne...
  • Odpowiedz
@bols83 koleś tobie zmiany w TVP nie przeszkadzają? Przecież obecnie jak pierdzielnie jakąś większa afera jak za SLD to TVP po prostu będzie sprawę zamiatać pod dywan. Za komuchów TVP była bardziej niezależna niż obecnie...
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Już nie przesadzaj z tym skandalem. Owsiakowi potrzeba jak najwięcej widowni, bo nie można zrobić zbiórki tak jak w innych krajach tylko musi być hucpa w całym kraju 24 na dobę z fajerwerkami widocznymi z kosmosu.
  • Odpowiedz
  • 4
@DiscoKhan za komuchom TVP była bardziej niezależna! Naprawdę nie masz pojęcia co to komuna i jak wtedy było. Chcesz wspomagać biznes Owsiaka to wspomagaj a tym co wola inne inicjatywy wspierać lub wygodę nie wspierać nie krytykoj a i dołącz się co to komuna była bo w gimnazjum chyba cie nie uczyli
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: smutne jest też to, że minister powysyłał pisma do wojska, policji, straży i innych instytucji państwowych o kategorycznym zakazie wsparcia WOŚP. Nie wiem jak w innych miastach ale u nas groźba zwolnienia podziałała, co prawda poszli prywatnie ale boją się, że ktoś zakabluje i za to zostaną zwolnieni (wiem, że zaraz ktoś powie że co robi prywatnie to ich sprawa i nie wolno ich za to karać, ale obstawa na
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Owsiak to zaangażowany polityk, wspierający Komorowskiego i innych działaczy. Trochę mnie nie dziwi niechęć do tego radykała. I co zrobiliby transmisję Owsiaka, a ten by powiedział żeby nie głosować na Kaczyńskiego , tylko na posła Szczerbę. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Jak ktoś chce niech wspiera i super. Jak ktoś nie chce też super, bo i tak w podatkach płaci na NFZ.
  • Odpowiedz