Wpis z mikrobloga

Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medialną WOŚP co wcale nie przeszkadza Polsatowi w szerokim informowaniu o całej akcji. Jest wyjaśnienie, materiały filmowe, łączenie live z reporterem.

A w publicznej TVP Info obecnie leci news o działalnosci Caritasu - dam im szansę i poczekam do Wiadomości o 19:30. Jeżeli będzie tak jak w zeszłym roku uznam to za kolejny skandal...

#tvpis #polsat #media #wosp
MarianoaItaliano - Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medial...

źródło: comment_zJgQLWsx01toNE7SeEYl4ij64sxTILNw.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano: Skandal to brak transparentnosci tych pieniedzy. Zbiera miliony i powinno byc w trybie do wglady konto bankowe z kwota zebrana oraz z wszystkimi wydatkami aby czlowiek wiedzial co i za ile kupuje WOSP. To publiczna zbiorka i ja chcialbym wiedziec za ile co jest kupowane.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: nie wiem czy TVP albo PiS tępi WOŚP? Jak można tępić inicjatywę fzieki której pomaga się dzieciom? Tego na pewno nie robią.

Tępienie osoby, która ma niepewna przeszłość, wzięła się dosłownie znikąd w tv w latach 90, zewsząd otrzymywała wsparcie swoich akcji,
No, to jest inna sprawa.
Osobiście też uważam Owsiaka za podstawionego gościa, który miał za zadanie ze środowisk rockowo/punkowych zrobić potulnych miśków, a dodatkowo promować wśród dorastającej młodzieży "robta co chceta"
Dowodem w sprawie jest filmik w którym Owsiak wypowiada się o katastrofie smoleńskiej
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Jakoś Matka Kurka ciagle z nimi w sporze jest, i ciagle dokumentów nie udostępniają.
W escelu wszystkie cyferli. Ile weszlo ile wyszlo, aby czlowiek widzial za co ile sie placi.
Wtedy bys oczy zrobil :) Wglad w konto w trybie do odczytu abys widzial ile jest wplacone. Wszystkie lokalne oddzialy do 2 dni sie rozliczaja i w banku wplacaja. Do 3 dni wg mnie powinna byc znana kwota 80
  • Odpowiedz
@smotek: Takich rozliczeń to chyba żadna organizacja nie ma, przynajmniej ja nie słyszałem o takiej formie w przypadku OPP - normą jest rachunek zysków i strat tak jak w zamieszczonym wyżej linku, poszukaj po innych fundacjach - nawet Caritas w takiej formie udostępnia swoje rozliczenia. Notabene to rozliczenie WOŚP i tak jest dosyć szczegółowe - masz dokładne liczby ile i jakich urządzeń kupiono i gdzie są zlokalizowane.

Poza tym wydaje
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Nie wiem jak tam w TV, ale na stronie tvp.info są dwaartykuły. Jeden normalnie o WOŚP drugi o tym co dala para prezydencka. Moim zdaniem wystarczy. W zeszłym roku skandalem było jedynie wygumkowanie serduszka z kurtki, ale czepianie sie czy powiedział o WOŚP w wiadomościach 12sekund czy 60 czy ile jest idiotyczne. Dali info i to wystarczy
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: no przecież wiadomo dlaczego TVPiS tak robi.
Powód jest prosty, i Owsiak, Wośp są szalenie politycznie.
Oficjalnie głosza miłosierdzie, nawołują do porozumienia ponad podziałami, ale w praktyce przy każdej możliwej okazji angażują się politycznie, po stronie antyrządowej, co jest bardzo dziwne jak na organizację charytatywną.
Stąd bojkot medialny ze strony TVPiS, który jest jak najbardziej racjonalnym zachowaniem względem oponentow politycznych.
  • Odpowiedz
@Jangcy: Odsyłam do 4 komentarza w tym wątku. Telewizja prywatna może robić co chce o ile działa w granicach prawa, a publiczna finansowana z powszechnego abonamentu ma pewne obowiązki zapisane w statucie KRRiT. Płacę na TVP więc wymagam żeby go przestrzegali, TVN i Polsat złotówki ode mnie na przymus nie wołają.
  • Odpowiedz
@matcheek: Ponownie odsyłam do statutu KRRiT, żebyś zobaczył jakie TVP ma obowiązki. TVP nie jest prywatną telewizją PiS, tylko telewizją publiczną, na którą wszyscy Polacy niezależnie od poglądów muszą się składać. Skoro tyle milionów ludzi bierze udział w WOŚP to psim obowiązkiem TVP jest to pokazać bo jest na usługach Polaków a nie rządu.
  • Odpowiedz
@mariush1909:
WIEM ŻE JEST BYŁO I BĘDZIE, WYSTARCZY POCZYTAĆ TO CO JEST NAPISANE WYŻEJ A NIE KOMENTOWAĆ NA PAŁĘ.
____________________________________________________
Serio nie mam już siły odpisywać na komentarze dotyczące sytuacji sprzed 7 godzin, wyżej jest aktualizacja.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Mnie nie musisz do statutu odslyac. Dyskusje na temat owego statusu tocza sie od lat.
Ja mowie tylko, ze ignorowania politycznego przeciwnika ktory jednak reka głaszcze druga leje po mordzie jest jak najbardziej racjonalne.
  • Odpowiedz
Przecież wiadomo, że tuba ma grać jedyną słuszną melodię. To samo było jak kobiety protestowały: w tfu wiadomościach państwowych przez 2 minuty puszczali pierdoły o dzikich świniach biegających po Świnoujściu, po czym dosłownie 10 sekund wzmianka o protestach kobiet.
  • Odpowiedz