Wpis z mikrobloga

Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medialną WOŚP co wcale nie przeszkadza Polsatowi w szerokim informowaniu o całej akcji. Jest wyjaśnienie, materiały filmowe, łączenie live z reporterem.

A w publicznej TVP Info obecnie leci news o działalnosci Caritasu - dam im szansę i poczekam do Wiadomości o 19:30. Jeżeli będzie tak jak w zeszłym roku uznam to za kolejny skandal...

#tvpis #polsat #media #wosp
MarianoaItaliano - Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medial...

źródło: comment_zJgQLWsx01toNE7SeEYl4ij64sxTILNw.jpg

Pobierz
  • 164
DiscoKhan nie martw się tak o te afery, jak jakaś będzie to TVN i Polsat napewno Ciebie o tym poinformują, problem w tym, że jakoś wielkich afer brakuje, co może niektórych denerwować ;) Urodziłem się w kocówce lat 70-tych więc ostatnie lata komuny przypadły na okres mojego dzieciństwa (w tym stan wojenny) ale nawet pomimo mojego młodego wieku i tym samym ograniczonego horyzontu postrzegania otaczającej rzeczywistości porównywanie komuny do tego co mamy
@MarianoaItaliano: Polsat pokutuje za grzechy przeszłości, gdy nie mówili wcale o WOŚP w Informacjach/Wydarzeniach co najmniej do 2007 roku. Wiadomo, ich słoneczna fundacja najlepsza. Dopiero Owsiak któregoś roku ich zaszachował gdy zarówno TVP, jak i TVN pokazywały finał. Wtedy coś zaczęli mówić.
@jannowakop: Myślę że widzom TVP nic by się nie stało jakby posłuchali innego punktu widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ciuliczek: Nie, po prostu grają pod publiczkę. Niedługo wybory samorządowe, trzeba schować Macierewicza do szafy, uścisnąć rękę z Junckerem i UE i powiedzieć coś o WOŚP w telewizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dzonzi: Tak, bo TVP to telewizja publiczna i ludzie którzy
@marc1027: Nie wiem, nie pamiętam co było przed 2007 rokiem. Zawsze transmisje leciały w TVP2 i Regionalnej - nie miałem potrzeby przełączać na inne stacje. Z drugiej strony wątek WOŚP przetaczał się w serialach polsatowskich, bodajże w Rodzinie Zastępczej.
@Jurigag: Tu się zgodzę. Solorz nie lubi się mieszać w politykę, bo ma za dużo do stracenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

niej można się jeszcze dowiedzieć czego nie powiedzieli na polsacie czy tvn?


@Dzonzi: Są ludzie odbierający DVB-T którzy nie mają dostępu do TVN24 czy Polsat News, więc TVP Info to jedyna alternatywa, a przecież też teoretycznie płacą abonament na publiczną telewizję.
@Dzonzi: Jeszcze nie było dzisiaj Faktów i Wydarzeń, dopiero o 19 i 18:50. W TVN24 mówią cały czas, są też wejścia antenowe z TVN, Polsat News w informacjach łączy się z reporterem i tam gadają ile zebrali, co się dzieje itd. W TVP Info krótkie kilkudziesięciosekundowe wzmianki pomiędzy polityczną nawalanką, dzień jak codzień.
@MarianoaItaliano: co wołasz ludzi, a zawołasz tych co zaplusowali po fakcie?

Właśnie widziałem info w Teleexpressie o WOŚP, 120tys wolontariuszy, policja dba o bezpieczeństwo. Raczej bez skazy czy polityki o WOŚP, więc cały twój wpis to bicie piany.

Nie wołaj ludzi tylko zachowaj rigcz i usuń ten post kłamliwy
@MarianoaItaliano: nasi dostali, miał być zorganizowany mecz charytatywny i miały być normalnie drużyny strażaków, policjantów itd. Niestety ze strachu zrezygnowali, dobrze że to był turniej nie tylko dla służb to chociaż "prywatne" drużyny zagrały, ale tak to lipa ;( Bo wszystko skończyło się 3 godziny szybciej. Większość nawet prywatnie bała się zagrać.