Wpis z mikrobloga

Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medialną WOŚP co wcale nie przeszkadza Polsatowi w szerokim informowaniu o całej akcji. Jest wyjaśnienie, materiały filmowe, łączenie live z reporterem.

A w publicznej TVP Info obecnie leci news o działalnosci Caritasu - dam im szansę i poczekam do Wiadomości o 19:30. Jeżeli będzie tak jak w zeszłym roku uznam to za kolejny skandal...

#tvpis #polsat #media #wosp
Pobierz MarianoaItaliano - Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medial...
źródło: comment_zJgQLWsx01toNE7SeEYl4ij64sxTILNw.jpg
  • 164
@bols83 chodziło mi o postkomunistów z SLD. Zresztą ja o TVP a ty o Owsiaku, nie rozumiesz, że TVP cenzuruje ważne wydarzenia z kraju i ich programy informacyjne nie spełniają swoich funkcji? Zaś w kraju gdzie mnóstwo ludzi ma dalej przyzwyczajenia z komuny i z przyzwyczajenia oglądają jedną stacje TV to jest zwyczajnie niebezpieczne. Ale ty tego raczej nie pojmujesz.
@MarianoaItaliano: mhm, ta nie twoja wina że robisz posty pod publiczkę wykorzystując nastroje antyrządowe, już nie wnikam czy dla czystej własnej chęci, satysfakcji czy dla innych korzyści..

Ważne że 80% ludzi da plusika i się jeszcze bardziej w jakimś poglądzie zabetonuje.

Jednak już wiem jakie to "obiektywne" relacje zdajesz z tego co się dzieje "na ulicy" w Polsce, jak to było (chyba) przy czarnym proteście,
@Sancho-Pansa: Post był puszczony wtedy jak informacje w TVP Info o WOŚP były szczątkowe, napisałem że o 19:30 się okaże czy mają RiGCz czy nie. Okazało się że mają resztki rigcz i gitara. Co do nastrojów to samo szurające po dnie TVP się podkłada, po tym jak robili to rok temu, nic dziwnego że chciałem się przyjrzeć czy tak samo zrobią to dzisiaj. Już sama kwestia programu z politykami nagranego w
@ScaRRyMaN: Wspominałem dzisiaj kilka razy że do pewnego czasu moi znajomi jednocześnie działali w przykościelnych organizacjach typu oazy czy caritas a raz w roku zbierali sobie dla Owsiaka i wszyscy byli szczęśliwi :> Nie było żadnych sztucznych podziałów tak jak teraz, a ten wątek jest najlepszym tego przykładem.
@Sancho-Pansa: Co nie ma pokrycia w rzeczywistości? Wiesz że w informacjach często się coś dezaktualizuje, tak jak mówię - bardzo ubolewam że nie ma przycisku edytuj tak jak na Facebooku żeby można było napisać jakie zaszły zmiany :)

Co do resztek do TVP nie mam zupełnie zaufania, wystarczy spojrzeć na tzw. #paskigrozy.
@MarianoaItaliano: powiedzmy,
ja bym usunął post jakbym napisał jakieś gdybanie populistyczne gdy już wiadomo że się nie sprawdziło

Nie wiem czy taki był twój zamysł ale jeszcze bardziej #!$%@? atmosferę tego calkiem zacnego wydarzenia jakim jest WOŚP, przez włączanie w to polityki (która już nieodłącznie kojarzy się z telewizją, przez takie #!$%@? jak twój post)
@Sancho-Pansa: Usunę post i dyskusja poszłaby się #!$%@?ć?

Moim zamysłem było tylko pokazanie roli telewizji publicznej w obsłudze takich wydarzeń, nauczony doświadczeniem poprzedniego roku kiedy całe TVP na informacje o WOŚP przeznaczyło 14 sekund, bez najmniejszego materiału filmowego czy obrazka, suchy komunikat po prostu...

Politykę wmieszano tutaj dziwnym sposobem, ale nie sposób nie zauważyć analogii tępienia WOŚP w publicznej z wygraną PiS-u któremu jest nie po drodze z tą organizacją. Jakoś