Wpis z mikrobloga

Dzień 3 picia soku z cebuli

Co zaobserwowałem - problemów gastrycznych brak choć po wypiciu przez kilka minut odczuwam dyskomfort w brzuchu lecz nie tak bardzo jak w 1 dniu. Mam wrażenie jakby organizm się coraz lepiej adoptował, coś jak moja "kuracja" chilli kilka lat temu gdzie po zjedzeniu (pasta z mielonego "ghost chili" w oleju) 1-2 łyżek miałem ogień w brzuchu a co ustępowało wraz z czasem i na końcu mój organizm tak się zaadoptował że jadłem 6-10 łyżek bez większego problemu - choć ogień z 2 stron zawsze był :)
Zaczynam obserwować zmianę na plus bo już po tych 3 dniach picia wczorajszego popołudnia poczułem dawkę energii - nie taką jak po kawie czy redbulu ale taką w środku co ja nazywam "pozytywnym #!$%@?" - to jest specyficzne uczucie i ci co pakują na siłowni na pewno wiedzą o co mi chodzi (ja jeszcze nie pakuje-po teście z cebulą zaczynam) - nie twierdzę że to po cebuli na 100% ale diety czy wysiłku nie zmieniłem więc......zresztą zobaczymy z postępem czasu. Jedno co się na pewno nie zmieniło to obrzydzenie do tego smaku - myślałem że to nie będzie aż taki hardcore lecz stwierdzam że to nie lada wyczyn wypić 100ml rano i wieczorem soku z cebuli - najgorsza rzecz w smaku z jaką do tej pory było dane mi się zmierzyć.
#cebulatest #zdrowie #nauka #ciekawostki #mikrokoksy #dieta
JaMam36lat - Dzień 3 picia soku z cebuli

Co zaobserwowałem - problemów gastrycznyc...

źródło: comment_lAfMvOkUfvwGscK2AP9JRIhSfDns2TjZ.jpg

Pobierz
  • 24
przecież sete też się pije na raz..


@G1WHRec: Pije ze szklanki a z niej gorzej wchodzi przez zawiesinę podobną do galaretki - z kieliszka z powodu objętości krawędzi powinno być łatwiej - przetestuje