Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki #!$%@?łam. Tak bardzo że aż za dużo na jeden rok. Wyszłam za mąż za bardzo niewłaściwy #niebieskipasek. Już przed samym ślubem miałam wątpliwości. Ale spanikowałam, goście zaproszeni, będzie przypał w rodzinie itp. Zacisnęłam zęby i jakoś poszło. Między nami było dobrze jakieś 8 dni po ślubie, potem znowu z jego winy się #!$%@?ło. Wyszłam za mąż za totalnego egoistę, onanizatora i Pana wygodnego. Przez ostatnie trzy miesiąc nawet się nie zapytał co u mnie, opowiadał tylko o swoich problemach i oczekiwał od mnie rozwiązań i pomocy. Za każdym razem kiedy próbowałam nawiązać do swoich przeżyć lub zwrócić uwagę ze się mną nie interesuje, zmieniał temat. Kilka dni temu poprosiłam go o separację. Potraktował to średnio poważnie. Raczej jako że "przejdzie mi" niż to się naprawdę dzieje. Spędzamy właśnie święta wspólnie z moimi i jego rodzicami " jak by nigdy nic" bo czuję ogromny wstyd i udaję że nic się nie wydarzyło. Od naszego ślubu minęło zaledwie kilkanaście miesięcy. On mnie zdradza, nie mam dowodów ale przyznał się w awanturze. Mnie natomiast wzdryga na każdy jeden jego dotyk lub choćby próbę przytulenia. Nie umiem się przemóc. On miał duży problem z onanizmem, warunkiem ślubu było że pójdzie na terapię i przestanie to x razy dziennie robić. Przyłapałam do tydzień po ślubie i coś we mnie pękło. Przestałam go kochać w minutę i poczułam się strasznie oszukana. Terapia nic nie dała. Co mam robić? Dać mu jeszcze czas i szansę czy dać sobie spokój?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 91
ŚwietlistaWybranka: Dlaczego, do #!$%@? nędzy, nie wiążecie się z porządnymi facetami którzy tylko by was nosili na rękach?

Wiesz ilu zupełnie normalnych, przystojnych, pracujących facetów jest samotnych?
Prawda jest prozaicznie prosta - miłych facetów olewacie, to brutale, chamy i dominujące prostaki sprawiają że macie mokro w majtkach.
I to nie jest moja osobista obserwacja, to fakt który potwierdzają wszyscy którzy interesują się tematem.
Chciał bym Ci współczuć, ale już nie mam
@AnonimoweMirkoWyznania on się nie zmieni, ma w nosie. Podejdź do tematu separacji poważnie, po świętach powiedz mu, że nie zmieniłaś decyzji. A dwa skoro już tak pięknie tobą manipuluje to dla własnego zdrowia psychicznego i umocnienia decyzji znajdź sobei jakiegoś psychologa. Będzie ci lżej jak wyglądasz się komuś obcemu. A, i nie udawaj przed rodziną super stosunków małżeńskich, po co po co co