Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
visac
visac

visac

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1568
  • Znaleziska 67
  • Mikroblog 1501
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 15
markaron
markaron
18 godz. i 53 min temu
  • 1
Dawać Mirki, jeszcze 20-30ml i rozbieramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86628209/szukam-chetnych-na-rozbiorke-myslf-l-absolu-4-ml-d

#perfumy
@markaron +1
Szukam chętnych na rozbiórkę MYSLF L'Absolu 4/ml. Do odlania 50-60ml

#perfumy #rozbiorka
więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 18 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@michallmtk: a masz coś jeszcze ciekawego? To może wezmę te ostatnia dychę
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 1 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@markaron: czekam
  • Odpowiedz
GankAlpanii
GankAlpanii
22.06.2026, 14:50:39
  • 0
Sprzedam 2 dekanty, w kazdym ubytek 2 psiki testowe, kupione od mirka z tagu:
- Sospiro Vibrato 9,5ml - 75zł
- Pana Dora Aqua de Dora 9,5ml - 85zł

Jak ktoś weźmie obydwa to razem 150zł +kw.
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 22.06.2026, 16:19:25 via Wykop
  • 1
@GankAlpanii: w sumie, wezmę
  • Odpowiedz
QuDos
QuDos
16.06.2026, 19:09:08
  • 0
Hej,
Ponawiam pytanie o rozbiórkę Prada Paradigme Le Parfum. Zostało mi jeszcze 40 ml, także jeśli ktoś chciałby przetestować to zapraszam!
Odlewam po 4 zł/ml.
Dodatkowo mogę podesłać listę z mainstreamowymi damskimi i męskimi (odlewam od 3 ml)

#perfumy
QuDos - Hej, 
Ponawiam pytanie o rozbiórkę Prada Paradigme Le Parfum. Zostało mi jesz...

źródło: 15528851f8faa55a7b0e1c4c91820c2afa529e89e6316f4e9e24e66f47e7be17

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 16.06.2026, 20:44:40 via Wykop
  • 0
@QuDos: Elo, wezmę 10 i podeślij listę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 28.05.2026, 19:02:08
  • 1
Jakie jest np. 5 klasycznych zapachów, które każdy powinien mieć w swojej kolekcji? Nie ma znaczenia cena, rok, czy cokolwiek. Czysta klasyka i fajnie gdyby były wciąż dostępne w sprzedaży.

#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

januszxD
januszxD
januszxD
28.05.2026, 19:08:24 via Wykop
  • 44
@visac:
januszxD - @visac:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
markaron
markaron
28.05.2026, 19:38:29 via Wykop
  • 6
@visac: Zależy od gustu. Taki DHP 2014 który jest klasykiem perfumiarstwa ma opinie love & hate. Nie mówiąc o powyższym Kourosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To na co powinno się zwracać uwagę w tym kontekście to typ zapachu. Moim zdaniem dobrze mieć następujące typy perfum:

- casualowy dzienny, tak zwany „po bułki”, „na rower”, itp
- zawodowy, czyli
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 09.05.2026, 17:42:28
  • 0
Hejo, ma ktoś do odlania:

- Valentino Born In Roma Intense
- Prada Paradigme
- Al Haramain Azlan Oud Bleu Edition
- z Toma Forda też coś chętnie przytulę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac
Autor
09.05.2026, 20:56:19 via Wykop
  • 0
@underrated: możesz dać listę na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 15.02.2026, 10:14:51
  • 0
Elo, czy ma ktoś odlewkę YSL - Tuxedo? Albo zna godną arabską inspirację? #perfumy #rozbiorka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac
Autor
15.02.2026, 10:44:46 via Wykop
  • 0
@ango199169: ile maksymalnie możesz odlać i czy masz coś jeszcze do wzięcia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
15.02.2026, 11:33:28 via Wykop
  • 0
@kuba0706: ooo, a coś jeszcze będziesz miał do dobrania? I ile masz ml do odlania Tuxedo i Babycat?
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 26.12.2025, 10:18:30
  • 1
Elo, pierwszy raz od 15 lat będzie składany nowy komp. Myślę o takiej konfiguracji:

AMD Ryzen 7 9800
Asus x870e-e
GeForce Gigabyte rtx 5080
SanDisk 2 TB m.2 pcle gen 5
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac
Autor
26.12.2025, 10:55:05 via Wykop
  • 0
@osxso: czyli jaki byłoby lepiej wziąć?
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
26.12.2025, 11:01:41 via Wykop
  • 0
@osxso: @osxso heh, taki zasilacz podpowiedział mi czat gpt.

Oszczędności raczej nie szukam. Bardziej podpowiedzi. Jeśli chodzi o chłodzenie procka to czat podpowiada: be quiet! Dark Rock Elite
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
26.12.2025, 11:38:53 via Wykop
  • 0
@Ralphs: heh, dlatego piszę tutaj, żeby ktoś coś podowiedzial. Jeśli jest lepszy sprzęt to chętnie wysłucham i wezmę coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
26.12.2025, 12:17:04 via Wykop
  • 0
@10129: Ryzen 9800 jest. Płyta główna jest na Amazonie za 1500, zasilacz na Amazonie też jest nieco taniej. Niemniej ten post powstał, aby skrytykować ten zestaw i ewentualnie coś w nim zmienić. Jeśli masz pomysł na inną płytę, inny zasilacz i dysk to chętnie wysłucham i zmienię na coś innego :)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
26.12.2025, 12:25:33 via Wykop
  • 0
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: tak zaproponował czat. Jeśli masz inne propozycje, to proszę podaj :)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
26.12.2025, 12:36:24 via Wykop
  • 1
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: gracias, w takim wypadku wezmę mniejszą moc
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
26.12.2025, 13:24:02 via Wykop
  • 0
@10129: hehehe, w domyśle chodziło oczywiście o x3d. Ogólnie taki jest plan żeby złożyć go samemu. Kiedyś takie rzeczy robiło się z zamkniętymi oczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cadet
cadet
10.12.2025, 15:47:56
  • 442
U mnie śnieg już spadł.

#gimbynieznajo #gry
cadet - U mnie śnieg już spadł.

#gimbynieznajo #gry

źródło: Railgun1

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 10.12.2025, 19:06:18 via iOS
  • 11
@trgf: Wolfenstein: enemy territory
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 26.11.2025, 04:42:52
  • 0
Gdzie można obejrzeć “alternatywnie” online? Jestem na wakacjach i nie śmiga mi tutaj HBO max ani player #slubodpierwszegowejrzenia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac
Autor
26.11.2025, 05:53:57 via iOS
  • 2
@krotka_pilka znalazłem już na zaluknij.cc, ale dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 05.09.2025, 11:28:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac
Autor
05.09.2025, 11:36:33 via iOS
  • 0
@wicherq jest w moments
visac - @wicherq jest w moments

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
01.04.2025, 21:30:11
  • 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 02.04.2025, 06:11:10 via iOS
  • 4
@Horrorystyczny_Demon_Pagona pokaż wyniki krwi, bo nerek na RTG nie widać i nikt nie mógł postawić takiego rozpoznania korzystając jedynie z tej ścieżki diagnostycznej
  • Odpowiedz
PeterWeiss
PeterWeiss
18.12.2024, 05:24:59
  • 84
Naukowcy z Uniwersytetu Floryda Atlantic przeprowadzili pionierskie badanie mające na celu stworzenie systemu, który może w czasie rzeczywistym rozpoznawać gesty języka migowego (amerykańskiego ASL, bo język migowy nie jest uniwersalny).
Użyli oni MediaPipe do śledzenia ruchu dłoni oraz modelu YOLOv8 do stworzenia systemu rozpoznawania gestów. Jest to podejście, które nie było wcześniej stosowane w badaniach. Ich metoda osiągnęła imponującą dokładność na poziomie 98%(!)
Badanie ma ogromny potencjał praktyczny. Może pomóc:
→ Poprawić komunikację dla
@PeterWeiss +504
CENTRALNA LISTA DO WOŁANIA

Zaplusuj ten wpis, aby być wołanym do wpisów spod tagu #codzienneainews

Aby nie być dalej wołanym - odplusuj ten wpis. Aby ponownie dopisać się do listy - zaplusuj ten wpis. Przy każdym wołaniu będę na bieżąco pobierał aktualną listę plusujących.
więcej
PeterWeiss - Naukowcy z Uniwersytetu Floryda Atlantic przeprowadzili pionierskie bada...

źródło: @Kazi5isAlive 01

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 18.12.2024, 09:42:06 via iOS
  • 2
@PeterWeiss ogólnie słabiutko. Tak uwalony l4 zobaczy każdy, a o stabilizacji w l3 i l2 cisza.
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 04.12.2024, 10:05:34
  • 0
Elo, szukam YSL Tuxedo, może ma ktoś namiary na jakiś legitny sklep lub flaszkę do sprzedania? #perfumy #odlewki #rozbiorka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F.....y
konto usunięte 16.07.2024, 03:25:58
  • 78
przecież ten #amazon primedays to jakaś kpina.

obserwuję #sluchawki Sony WH1000-XM5 od jakiegoś czasu i:

czarne wczoraj kosztowały 1440 jakoś
białe 1230
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 16.07.2024, 14:57:05 via iOS
  • 2
@Faley przecież są za 1139 zł
visac - @Faley przecież są za 1139 zł

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 26.06.2024, 11:11:23
  • 0
Dziubaski, czy ktoś z Was pracował albo pracuje w Aso? W sumie w jakimkolwiek. Mam pytanko, czy przed przyjęciem auta na warsztat auto jest oglądane przez pracownika i czy w wypadku zauważenia przez niego jakichś szkód na samochodzie jest spisywany protokół, że takie szkody istniały przed przyjęciem auta? #motoryzacja #audi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac
Autor
26.06.2024, 11:17:50 via iOS
  • 0
@szatanEK666 wczoraj zostało odebrane auto z Aso i okazało się, że rozwalili mi tylny zderzak i jest pęknięta przednia szyba i mam pewne przeczucia, że będą się chcieli ostro z tego wykpić, bo już pojawia się retoryka, że oczywiście sprawdzą monitoring, ale auto było brudne i te uszkodzenia na pewno już były ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
visac
visac
visac
Autor
26.06.2024, 11:34:42 via iOS
  • 0
@mangoloko auto fizycznie nie zostało odebrane, ale ciekaw jestem czy robi się protokół przeglądu auta, bo na to też średnio potrafili mi odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kikiton
kikiton
kikiton
22.05.2024, 16:28:57
  • 1
#aliexpress #zakupyzchin #zakupyzaliexpress
Co tu się odjaniepawliło?
Status wysłane, później przesyłka w drodze... To powiadomienia. A wchodzę w "śledzenie przesyłki" i wyskakuje że nie została wysłana, WTF? Ktoś ogarnia o co chodzi?
kikiton - #aliexpress #zakupyzchin #zakupyzaliexpress 
Co tu się odjaniepawliło?
Stat...

źródło: temp_file2177984987135563406

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 28.05.2024, 18:40:04 via iOS
  • 1
@kikiton doszła paczka? Bo mam ten problem :D
  • Odpowiedz
haabero
haabero
28.05.2024, 02:07:14
  • 1184
haabero

źródło: comment_1642887570nr5iKH6A4PiBUban2wNH1h

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visac
visac
visac 28.05.2024, 09:48:28 via iOS
  • 0
@haabero jest filmik do tego gdzieś?
  • Odpowiedz
visac
visac
visac 22.05.2024, 08:23:49
  • 0
Dziubaski, czy się się jeszcze gdzieś kupić nowego Macbooka z touch barem? #apple #macbook
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funky-Mag
Funky-Mag
Funky-Mag
22.05.2024, 08:39:35 via Wykop
  • 0
@visac: Ostatni lapek z touchbarem to MacBook Pro 13" z M2. Na stronie apple nówki nie znajdziesz ale u resellerów się jeszcze znajdzie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking