Wpis z mikrobloga

Jest mi bardzo miło, że jest zainteresowanie z wpisu, więc tak jak obiecałem zakładam tag #sokoolrings (). Na wstępie chce jeszcze raz wspomnieć, że to nie będą same kółka gimnastyczne, tylko również pochodne jak kalistenika (z obciążeniem), streetworkout oraz ciężary. W proporcjach mniej więcej 40% kółka, 40% kali/sw, 20% ciężary. Chce pokazać, że warto łączyć ze sobą te dziedziny, aby być wszechstronnym, silnym w wielu płaszczyznach, no i dobrze wyglądać :). Pomyślałem, że za wyjątkiem pisania o sobie, będę wplatał w wpisy jakieś ciekawostki/różnice związane z treningiem na kółkach/w kali. Jeśli pojawią się jakieś nazwy ćwiczeń, dodam przy nich link z obrazkiem/filmikiem, ponieważ to co dla mnie jest oczywiste nie dla każdego może być :) Przepraszam z góry za chaos, ale to mój pierwszy raz. A więc do dzieła!
Trochę więcej o mnie:
Waga: 77,8 kg
Wzrost: 182 cm
Body fat: 13,6% [pomiary z 22.12]
Staż: ~5-6lat
Dieta: Bardziej racjonalne odżywianie
Skąd czerpie swoją wiedzę?
Różne książki ( Overcomming Gravity, Rozciąganie odprężone, Siła dla ludu, itp), forum (gymnasticbodies, gimnastycy.pl, kalistenikapolska.pl), youtube, własna praktyka.
5 lat? I taki cienias?
Wiadomo, nie od dzisiaj, że w sportach siłowych wyżsi mają ciężej. Większy zakres ruchu, dłuższa droga do przebycia, dłuższa dźwignia itd. Dodatkowo trochę błądziłem na początku, parę kontuzji przez słuchanie sloganów No pain no gain zamiast własnego ciała, przez jakiś czas nawet problemy ze snem i zamiast progresu, był zastój, a nawet regres :) teraz mam wszystko poukładane w głowie i w zasadzie progresuje z treningu na trening :)
Pięknie kolejny dwutygodniowy tag
Siedzę często na mirko, lubię mówić o mojej pasji, więc mam szanse teraz to połączyć jakoś pozytywnie :)

Żeby nie przynudzać już na samym początku, wołam osoby, które plusowały mój wpis i dodaje foto jak mi idzie dążenie do jednego z moich celów. W następnym wpisie przedstawie inne, jak wyglądało moje podejście do treningu (metoda treningowa), a jak nie będzie za długo to może też napiszę mój plan. Jak macie jakieś sugestie itp to również piszcie śmiało. Zachęcam do śledzenia i Wesołych Świąt!
#mirkokoksy #mikrokoksy #kalistenika #streetworkout
sokool - Jest mi bardzo miło, że jest zainteresowanie z wpisu, więc tak jak obiecałem...

źródło: comment_WlZ0QZsxo9vCJY15IOpbo8oYhtQ08KBY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (20)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lazerovsky @Arintor @alyszek @bitchnuts @Kasahara @Baranio @Widur @11001100110O11 @cruc @michal-bursa @kisielpl @kos_ @kingkris @mudmen @Dr_Killjoy @Rezu_zbo @mam_Kot @ShaqAttack @mrwhite0 @wegeschabowy @biesy
  • Odpowiedz