Wpis z mikrobloga

Może mi jakiś #mirkohooligans powiedzieć, dlaczego na oficjalnej stronie kibiców Cracovii jest to gówno? Wspomnienie bandyty, który rzucił się na policjantów i został słusznie zastrzelony. Wy się naprawdę dziwicie, że porównuje się was do zwierząt? Oczywiście grafika mocno inspirowana tą, która grozi #policja. Jak ludzi, którzy opłakują kogoś takiego, mam traktować jak cywilizowanych.
Współczuję #krakow zwierząt. To nawet nie #bekazpodludzi bo to nie jest śmieszne.
Pobierz l.....0 - Może mi jakiś #mirkohooligans powiedzieć, dlaczego na oficjalnej stronie ki...
źródło: comment_3Z8Te0Y1TLAMGSxjCAKNSdMkL5IiW2XR.jpg
  • 29
Przypominam, że Materla też się podobno rzucił na AT podczas aresztowania... dziś się okazuje że jednak aż taki bardzo winny nie był. Być może z Zielonym było wręcz odwrotnie, a być może nie, ja tego nie wiem.
Większość z Was napisała głupoty.. Gościowi nic nie udowodniono a nawet gdyby to od wydawania wyroków jest sąd. Argumenty typu: zasłużył sobie, był kryminalistą itp chyba podważyłem?

Jeżeli gość rzucił się na at, to mieli prawo strzelać. Tylko jest jeden problem.. Anty terroryści wywarzają drzwi, wrzucają jakieś granaty dymne, hukowe itp sprawy.. Gość jest ogłuszony i nic nie widzi. Mam uwierzyć, że rzucił się na kogoś z anty terrorystów?

Anty terroryści pewnie