Wpis z mikrobloga

Może mi jakiś #mirkohooligans powiedzieć, dlaczego na oficjalnej stronie kibiców Cracovii jest to gówno? Wspomnienie bandyty, który rzucił się na policjantów i został słusznie zastrzelony. Wy się naprawdę dziwicie, że porównuje się was do zwierząt? Oczywiście grafika mocno inspirowana tą, która grozi #policja. Jak ludzi, którzy opłakują kogoś takiego, mam traktować jak cywilizowanych.
Współczuję #krakow zwierząt. To nawet nie #bekazpodludzi bo to nie jest śmieszne.
l.....0 - Może mi jakiś #mirkohooligans powiedzieć, dlaczego na oficjalnej stronie ki...

źródło: comment_3Z8Te0Y1TLAMGSxjCAKNSdMkL5IiW2XR.jpg

Pobierz
  • 29
który rzucił się na policjantów i został słusznie zastrzelony


@lewaq3000: Najpewniej moja wypowiedź zostanie oceniona przez pryzmat mojego avatara, ale... fakt jest taki, że jak było to wiedzą tylko ci co byli na miejscu. Twoja wypowiedź jest wyrokiem, którego póki co nikt zainteresowany nie wydał, będzie się toczyć śledztwo dopiero w tej sprawie. A kibice Cracovii czemu tak robią? Bo mogą i mają do tego prawo.
@pwone: Wiesz, że ta grafika mocno nawiązuje (pewnie zrobiona przez tego samego grafika) do tej (wpis poniżej), która została wcześniej wrzucona.

Bo mogą i mają do tego prawo.


Mam nadzieje, że prokuratura sprawdzi prawo moderatora tego fanpage

A kibice Cracovii czemu tak robią?


@pwone: bo są zwierzętami, to wiem.
l.....0 - @pwone: Wiesz, że ta grafika mocno nawiązuje (pewnie zrobiona przez tego sa...

źródło: comment_bFy90cXoJRkjcxkslk6EpoKAYMoIJAng.jpg

Pobierz
nie zgadzam sie, ja lubie pilke nozna i szanuje piknikow


@lewaq3000: Tak sobie myślę, że dla księgowych tzw. piknik lepszy niż patol. Bilety kupuje na trybuny, które są przeważnie droższe, dokupi jakąś klubową gazetkę, kiełbasę, piwo i sporo złotówek leci do kasy klubu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zashi: Polska potrzebuje mody na pikników. Na Spartę Wrocław (żużel) chodzą niemal same pikniki, niemal nie ma dopingu, a na stadionie same komplety i frekwencja wyższa niż na Śląsku. To nie jest więc prawda, że gdyby nie kibole to stadiony byłyby puste. Normalni ludzie też szukają jakiejś formy rozrywki w wolnym czasie, jeśli chodzenie na piłkę stanie się modne, to Polska piłka odbije się od dna. No ale póki w piłce