Wpis z mikrobloga

@uciekla_mi_karyneczka: zielonko, usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) od 25 minut jesteś na wykopie - za co bana dostałeś? I ile ci Putin rubli płaci?
Rozumiem że największym problemem dla ciebie jest to, że są banery po ukraińsku? xD to się nie patrz, jak ci to problem stwarza
  • Odpowiedz
Zawsze wydawało mnie się, że to przyjezdni mają się dostosować do kraju w którym mieszkają, a nie odwrotnie. Nie wyobrażam sobie ewentualnego mieszkania w obcym kraju bez znajomości języka, przynajmniej w stopniu umożliwiającym komunikację.
  • Odpowiedz
Też kiedyś myślałem, że kogoś #!$%@?ło z tymi siedziskami, ale poczytajcie sobie o defensive design ;) W NY i innych większych miastach nie robi się już np. wygodnych ławek, żeby ludzie (a mówiąc konkretniej żule) na nich nie zalegali.


@justbreathe: tu idealny przykład. Nie mogę znaleźć też ławek które widuję tu i ówdzie w Krakowie - wąskie i wypukłe, tak że nie da się na nich stabilnie położyć a do siedzenia
enron - > Też kiedyś myślałem, że kogoś #!$%@?ło z tymi siedziskami, ale poczytajcie ...

źródło: comment_51JtuHMGrq5AXuibY6IKIiAFBCzDDqeH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
"Obcojęzyczne opisy towarów i usług oraz obcojęzyczne oferty i reklamy wprowadzane do obrotu prawnego muszą jednocześnie mieć polską wersję językową."


@oydamoydam: a od ponad dekady mamy anglojęzyczne reklamy w TV (głównie perfum).
  • Odpowiedz