Wpis z mikrobloga

tylko i wyłącznie


@Account_executive: "tylko i wyłącznie" prawdziwy Polaku jest nie poprawną formą gramatyczną :) mirek wyżej wklejał reklamę na autobusie. Z resztą - co się to #!$%@? boli, że ktoś chce zarabiać na Ukraińcach? xD
  • Odpowiedz
tylko i wyłącznie : "tylko i wyłącznie" prawdziwy Polaku jest nie poprawną formą gramatyczną :) mirek wyżej wklejał reklamę na autobusie. Z resztą - co się to #!$%@? boli, że ktoś chce zarabiać na Ukraińcach? xD Gdzie coś mnie boli, prawdziwy "Polaku"? No tak bo przecież bez przekleństw to już nie umiesz się wypowiedzieć .

@sielkunczik
  • Odpowiedz
@sielkunczik: no i co? polski sklep to normalne, nawet napisy na nim są po angielsku
a we Wrocławiu pierwsze co zobaczysz po wyjściu z dworca to ogłoszenia i plakaty po ukraińsku, no i oczywiście pierwszym językiem jaki usłyszałem był ruski xD
  • Odpowiedz
polski sklep to normalne


@grzegorzbrzeszczykiewiczz: jak Kali ukraść krowę to dobrze, jak Kalemu ukraść krowę to źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po wyjściu z dworca to ogłoszenia i plakaty po ukraińsku, no i oczywiście pierwszym językiem jaki usłyszałem był ruski xD


@grzegorzbrzeszczykiewiczz: no i co? xD boli cię to, że ktoś chce zarabiać na nich? xD jaki jest argument przemawiający za tym, żeby nie
  • Odpowiedz
@Ungern: defensive design. Chodzi o to żeby były nie wygodne żebyś za długo nie siedział. Zobacz też na przerwy przez które nie da się leżeć.
To jest dobry design jeśli chodzi o realizację zamówienia.
  • Odpowiedz
@vantropf: @WiELEBNY: @justbreathe: Nawet jeśli to jest defensive design, to wciąż jest #!$%@?. Zerknijcie na układ siedzeń po prawej. Spokojnie dałoby się tam zmieścić 3, z przerwą między każdym z nich przez co żule spać by nie mogły, a zamiast tego jest podwójna przerwa i tylko 2 siedzenia.
  • Odpowiedz
@Ragnan:

W Krakowie, jest dużo reklam tylko po angielsku i jakoś nikt tego nie zgłasza


Chyba chciałeś napisać, że w Krakowie nikt nie protestuje z powodu angielskojęzycznych
  • Odpowiedz