Wpis z mikrobloga

@Andreth: Dobrze, że Pisowska policja na tą chwilę boi się by ludzi uderzyć, bo policja PO to tą granicę przekroczyła i za takie coś to z pały na twarz tak jak pan Wałęsa powiedział. xD
  • Odpowiedz
@Andreth: Wyjaśnili wam już co to jest LRAD? Kiedy policja go zakupiła? Dlaczego NIE MOŻE go używać w sposób inny niż głośniki? Ktoś wam powiedział że wyciągano go przy okazji Marszu Niepodległości czy dalej żyjecie w swoim świecie? Jeśli już wiecie to przekażcie to politykom którzy do was przychodzą. Taki pajac Szczerba nie ma pojęcia o świecie to może coś dla odmiany do niego dotrze. Wielcy obrońcy wolności i prawa
PatologiiZew - @Andreth: Wyjaśnili wam już co to jest LRAD? Kiedy policja go zakupiła...

źródło: comment_xvJRd3UTjTRpZFvnBtsqN6FLPcbaj62a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Od roku usiłujemy politykom (głównie PO) wytłumaczyć różne fundamentalne kwestie, bez specjalnych sukcesów, więc nie sądzę, by akurat to się powiodło. Mają porzucić okazję do walenia w PiS i jeszcze przyznać się do łamania praw obywatelskich samemu? Takie rzeczy się nie zdarzają.

Wielcy obrońcy wolności i prawa do protestowania nie mają pojęcia co się działo przez ostatnie lata. Dlatego ludzie nie chcą do was dołączyć.


Powiedz mi coś, czego nie wiem. (P. Kasprzak też to wie, BTW*). Rozumiem, że dla ciebie to jest #!$%@?ące (Szczerba w ogóle jest #!$%@?ący sam przez się, acz muszę przyznać, że facet jest nadspodziewanie pracowity, dupę sobie teraz odsiaduje na komendach i procesach), ale sytuacja naprawdę jest niedobra, czego z kolei chyba ja tobie tłumaczyć nie
  • Odpowiedz
Wyzywanie
Grozicie
Rzucacie
Oczekujecie

Rozmawiasz z jedną osobą. Taką która nie pasuje do tego opisu. Poza tym żadnego znaczenia nie ma to co on robił jak był młody. Znaczenie ma krecia robota którą robi teraz i jego odrealnienie. Sami zamykacie się na takich ludzi i odcinacie od młodych. Chcieliście być bardziej radykalnym KODem a jesteście jako organizacja jednym wielkim prezentem dla PiSu. Robicie za tło dla takich pajaców jak Szczerba.
  • Odpowiedz
@Andreth: ludzie nie chcą dołączyć, bo alternatywą jest po i n, nawet jeśli się do was nie przyklejają ( w jakimś momencie, bo generalnie to lubią i im pozwalacie). Jak myślę o tych mordach, to już mi mniej przeszkadza ten lewak MM, który jako jedyny polityk oprócz JK jest ideowcem (choć masa oportunistow wokół nich).
  • Odpowiedz
Rozmawiasz z jedną osobą. Taką która nie pasuje do tego opisu.


@PatologiiZew: Cieszę się. Wiem, że nie pasujesz (inaczej bym z tobą nie rozmawiała). Czasem mi się uleje, przepraszam.

Znaczenie ma krecia robota którą robi teraz i jego
  • Odpowiedz