Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdrada jest na pewno czymś niemoralnym i nigdy nie dopuściłbym się zdrady fizycznej, ale co raz częściej zaczynam myśleć o miękkiej formie zdrady.
Czuję że mój roczny związek wypala się i chciałbym rozejrzeć się za innymi opcjami. Z różnych względów obecny związek zakończę dopiero za jakiś czas (głównie dziewczyna ma przejściowe problemy i nie chcę jej tym dobijać), ale planuję już zrobić coś w kierunku poznania nowej osoby (ale chce tylko pospotykać się/porozmawiać; coś więcej dopiero jak zerwę z dziewczyną).

Jak ograniczyć ryzyko bycia zdemaskowanym? Myślałem o koncie płatnym na tinderze - tam jest opcja, żeby profil widziały tylko polubione osoby. Ona jeszcze jest na licencjacie, ja będę szukał starszej osoby (24-28), więc na jej koleżanki ze studiów raczej nie natrafię.

Znacie jeszcze jakieś inne popularne aplikacje/portale, które działałyby na takiej zasadzie? Żeby nie wszyscy mogli zobaczyć/znaleźć profil?
#kiciochpyta #podrywajzwykopem #zwiazki #tinder #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 40
przecież kurde napisał że nie chce jej zostawić teraz żeby się nie podłamała, a szuka sobie drugiej bo może nie lubi być sam ?


@alvaros: normalnie facet ideal!
a jak sie potem laska dowie, ze byl z nia z litosci, ale romansowal z innymi, to na pewno bedzie prze-szcze-sli-wa!( ͡º ͜ʖ͡º)
@alvaros: a tego to ja nie wiem, nie odpowiadam za innych.
Generalnie wiesz, i kobiety i mezczyzni to LUDZIE.
a ludzie sa rozni, sa fajni i nie, sa madrzy i glupi, sa uczciwi i nie.
Plec moim zdaniem nie ma tu znaczenia, a wartosci, ktore ktos wyznaje i to, jak sie zachowuje.