Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda: a jakby zostawił na oddziale to by było hurr durr muszę #!$%@?ć na drugi koniec miasta a miało być dostarczone do rąk własnych. Tak masz paczkę, za granicą tak to wygląda i jest standardem, że zostawia się na posesji itp.
A jak Ci zależało to trzeba było siedzieć na dupie w domu i czekać. Nie możesz być w domu czy odebrać w pracy ? Kurier też nie może przyjechać później.
@Migajaca_dioda: Teraz za sprawą darmowej dostawy z allegro to standard. Wczoraj odbierałam paczkę 10km od paczkomatu do którego zamawiałam. Gość napisał na paczkomacie, że czeka w osiedlu w Chevrolecie Camaro (jakby chociaż widziała jak wygląda ten samochód bez użycia google) i dał mi paczkę, nie chciał żadnego podpisu ani nic. Nawet ich system nie nadąża bo dwie paczki które odebrałam widnieją jako nieodebrane + zwrot do oddziału inpost.
@Migajaca_dioda: No ja rozumiem, ale kompletnie nic by to nie dało. Jeszcze teraz w takim okresie gdzie każda firma kurierska aby działa jak w pozostatłych miesiącach musiała by zatrudnić 4x tyle pracowników i 4 razy więcej aut taka operacja nie jest opłacalna więc jest jak jest.. i będą opóźnienia, dużo uszkodzeń, i dziwnych akcji. Protip jest taki aby kupować coś osobiście w miarę możliwości w tym okresie. Ja w grudniu tamtego