Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda: > Wrzucam jeszcze raz bo jedna różowa dostała szału macicy że udostępniłem numer od gościa.
Już widzę jak jakaś różowa przyczepia się do udostępnienia fałszywego numeru dopisanego w fałszywej wiadomości sms.
@Migajaca_dioda: dzisiaj ostatni raz skorzystałam z ich usług. Zamówiłam paczkę do paczkomatu obok miejsca pracy. Paczkomat był zapchany wiec dzisiaj jechałam po nią godzinę w jedna stronę. Świetna firma...
@Szewa stary, ja w piatek zamówiłem kuriera (inpost wlasnie) na odbiór paczki w poniedzialek, 17 typa nie ma dzwonie, a on z ryjem ze w piatek byl po 18:D tlumacze mu ze mialo byc w pon a on ze byl w okolicy i chciał miec z glowy. Nopozdro ale zaplacone z gory, nerwy na boj i umawiamy sie na dzis, ze miedzy 8 a 17 bede w domu. Gosciu mi pisze, ze
Usługi kurierskie padają na gupi ryj, nie ma komu robić, kiepskie stawki i roboty w opór, przerobiłem trzy firmy i stwierdziłem że już nigdy tam nie wrócę. Dostałem nawet kilka skarg od klientów, ale bez konsekwencji :v
@Migajaca_dioda: Przynajmniej napisał, pracuję w firmie która współpracuje z kurierami za granicą i to co tam się dzieje z paczkami to jest #!$%@? cyrk na kółkach XD paczki lądują wszędzie (standardem jest wrzucenie po prostu na posesje w pobliże drzwi i #!$%@? xD) i w 90% kurier nie dzwoni ani nie pisze odbiorcy gdzie jest paczka xD
Teraz stwierdzam, że obsługa kurierska w Polsce jest naprawdę na wysokim poziomie XD
1. dzwonie do klienta jak nie odbiera ,a znam go i wiem ze jest normalny to zostawiam w zawsze umówionym miejscu,
2. jak nie odbiera i go nie znam leci awizo , potem drugie i lecisz po żarówki na oddział i masz na to 3dni.

Jest okres swiateczny ,a mam w ciul czasu zadawac pytania CO WAS BOLI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r5678 no nie do końca. Nie korzystałem ze wszystkich firm kurierskich w niemczech ale np. w dpd kurier zostawi paczkę bez podpisu dopiero jak wyrazisz na to zgodę przez apke albo stronę internetową. I masz pole gdzie wpisujesz gdzie to konkretnie ma być.
@angusxx8: serio wrzucili do paczkomaty tak odległego? Zdarza mi się przekierowanie paczki, ale zawsze do bliskiego paczkomaty (5 minut specerem). A częściej pan czeka w samochodzie. Ostatnio pod paczkomatem stały nawet dwa samochody :) to trochę słabe bo nie wiadomo do którego stać :)