Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda Kurierzy dostają różne "noty", czyli kary jeśli coś #!$%@?ą. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale myślę że jest to jakoś podzielone.

Jak już musiałem, to kładłem paczkę w takie miejsce gdzie jej nie widac, czyli po drugiej stronie domu lub gdzieś w krzakach.
  • Odpowiedz
telefon do inpostu - przepraszam bardzo gdzie moja paczka, bo w systemie jest że doręczona a ja nic nie podpisywałem? Rozumiem że kurier podrobił podpis?

w zębach to przyniesie w 5 minut


@rdy:
Nie nie przyniesie, mialem identyczna sytuacje. Dostaniesz numer internencji i po kilku dniach ktos do Ciebie ma sie odezwac. Konczy sie tym, ze sam dzwonisz 3 dni pozniej gdzie jest #!$%@? paczka
  • Odpowiedz
typ od paczkomatu czekał w camaro?


@absinth: tak czasem jest jak jest paczkomat pełen. W Poznaniu w tym tygodniu nawet dwa samochody stoją pod paczkomatami, tyle tych paczek jest.
  • Odpowiedz
@tellet: ale ja zamówiłem usługę dostarczenia do paczkomatu właśnie dlatego ze wiedziałem ze nie będzie mnie w domu. Chyba po to one do #!$%@? są żeby paczki zostawiać tam a nie po kwiaciarniach. Nie mówiąc już o tym ze na paczce był wpisany adres paczkomatu
  • Odpowiedz
@rdy: @Migajaca_dioda: w zębach doniesie w 5min mówisz? W zeszły poniedziałek wysłałem paczke warta około 5k, środa wieczór dzwoni do mnie odbiorca i pyta sie czy wysłałem bo jeszcze jej nie ma(#!$%@? zgineła zajebiscie.png) sprawdzam inposta dostarczono we wtorek o 19.20 co.#!$%@?.exe dzwonie do inpostu oni nic nie wiedza i ze niemożliwe i dowiedza sie jutro i beda domnie dzwonić, ok czwartek nikt nie dzwoni to dzwonie co
  • Odpowiedz