Wpis z mikrobloga

@ZohanTSW: O ty #!$%@? nielogiczna. Sprawę ci zakładam dość, że post jest właśnie będąc po stronie tego pana to jeszcze twierdzisz, że ja robię takie rzeczy (i inni). Gzie jest napisane, że to ja (czy inni) wyprawiamy takie podłe psikusy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wrexwaz: w sumie przesadziłem z tym "wam", masz rację, przepraszam. Nie toleruję takiego środowiska i mi się ciśnienie podnosi, raz byłem na sylwestrze z typem, który pierwszy odpadł no i ok, położyliśmy go, spał. Obudził się po kilku godzinach i wrócił do imprezy. Gdy było naprawdę późno (a może nawet wcześnie rano) i reszta biesiady zaczęła odpadać, zmartwychwstały pierwszy był do golenia i mazania po twarzach, strasznie przez to się strułem
@ZohanTSW: Ja miałem raz sytuację, że dwie koleżanki wpadły na pomysł, żeby wysmarować mi dupę majonezem i wrzucać mi jakieś jedzenie do kieszeni. Przez jakieś 30 minut mnie męczyły to się #!$%@?łem i wywaliłem cały stół ze wszystkimi rzeczami na podłogę i tak je zrugałem, że uciekły. Wszyscy rano na mnie wkurzeni co ja #!$%@?łem i jak tak można bo te oczywiście zrzuciły winę na mnie i że ja #!$%@? jakiś.
@ZohanTSW: Mi kiedyś #!$%@? jakieś 30cm kudłów. Wyglądało to tak że impreza skończona - towarzystwo poszło spać (jedni wcześniej drudzy później) a te dwa padlace się obudzili i stwierdzili że to będzie dobry pomysł jak mi #!$%@?ą włosy przy samej gumie i przykleją na kleju innemu kumplowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kleju nie znaleźli, po prostu wywalili mu zawartość na jape i poszli spać. Jeszcze mi na