Wpis z mikrobloga

Hiehie. Moja kobieta z #depresja #borderline, będąc w czwartym miesiącu ciąży zostawiła mnie xd na #!$%@? się człowiek stara... #zwiazki #zalesie Powód? Bo mam wieczne oczekiwania (że rzuci palenie bedac w ciąży), bo mam pretensje że mnie oszukała że nie pali, bo spotykając się z bratem i bratowa nie pisałem z nią tak "intensywnie jak zawsze" (mimo że ona spotykając się ze swoimi przyjaciółkami sama nie odpisywała mi), bo wiecznie "się kłócimy", kiedy ja zawsze z uśmiechem podchodzę do wszystkiego związanego z nią, bo "zawiodłem ja" WIELE razy będąc przy okazji kochającym i rozumiejącym jej problemy partnerem. Jest fajnie. Piszę xD i wcale się nie przejmuje.
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@almet73: rozumiem potrzebe zrobienia testów, ale trochę dziwnie bym sie czula majac do ostatniej chwili nadzieje, ze nie moje, a po pozytywnym wyniku nagle przestawienie. Jak to się odbywa? Po pozytywnym wyniku sie zaczyna dopiero kochac? Czy meska miłość do dziecka i tak przychodzi dopiero z czasem? @Maly_Jasio:


@dziecielinapala:
A wiesz ze to ciekawa sprawa jest :)
Hipotetyczna sytuacja: jest sobie powiedzmy pożar i możesz uratować dziecko albo małżonka.
Ja od
  • Odpowiedz
@chlebowke: Mam nadzieję, że to zarzutka i tacy ludzie jak OP, po tym, co opisał (antydepresanty antykoncepcyjne, serio?), się nie rozmnażają.

Szkoda tylko dzieciaka, bo z takimi rodzicami nie ma żadnych innych perspektyw niż margines społeczny.
  • Odpowiedz
Mirusie i węgierki - nauczcie sie jednego. Laski ktora ma border (lub depresje a najlepiej jedno i drugie) nie wyzywamy od "#!$%@?" i dziwek bo to osoba #!$%@?. Jesli ktos sobie bierze taka panne za laske to jest to tylko i wylacznie wina takiego idioty. I nie ma znaczenia czy ta story to zarzutka czy nie - bo takie historie sie zdarzaja. Wziac sobie taka panne za laske to to samo co
  • Odpowiedz
@abunasrallah: Musisz poznać więcej ludzi, a mniej wiedzy czerpać z Wikipedii i zdrowie.onet.pl.

Nie używaj słów "borderline" i "depresja" jak synonimów, bo to skrajnie różne zaburzenia.

Byłem w związku z osobą z borderline i szczerze tego nie polecam, bo faktycznie przypomina to mieszkanie z bombą sterowną licznikiem losowym - nigdy nie wiesz kiedy wybuchnie i dlaczego. Aczkolwiek znam przypadki, że facet potrzebuje takich atrakcji i akceptuje tego typu zachowania. Ludzie
  • Odpowiedz
@chlebowke11 > sa prezerwatywy bez lateksu a pozatym ta sprawa to masakra
Jesli to nie b8 to wspulczuje :/
Musiales byc naprawde ostro zaslepiony
Rob testy nawet bez jej wiedzy i sie nie poddawaj :/
  • Odpowiedz