Wpis z mikrobloga

Hiehie. Moja kobieta z #depresja #borderline, będąc w czwartym miesiącu ciąży zostawiła mnie xd na #!$%@? się człowiek stara... #zwiazki #zalesie Powód? Bo mam wieczne oczekiwania (że rzuci palenie bedac w ciąży), bo mam pretensje że mnie oszukała że nie pali, bo spotykając się z bratem i bratowa nie pisałem z nią tak "intensywnie jak zawsze" (mimo że ona spotykając się ze swoimi przyjaciółkami sama nie odpisywała mi), bo wiecznie "się kłócimy", kiedy ja zawsze z uśmiechem podchodzę do wszystkiego związanego z nią, bo "zawiodłem ja" WIELE razy będąc przy okazji kochającym i rozumiejącym jej problemy partnerem. Jest fajnie. Piszę xD i wcale się nie przejmuje.
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze że jeszcze jej uwierzyłem że ma uczulenie na prezerwatywy a poza tym bierze leki na depresję które mają działanie antykoncepcyjne, co jak się później dowiedziałem to #!$%@? prawda xd ale się #!$%@?


Przecież to musi być bejt xD
  • Odpowiedz
@chlebowke moja żona niedawno była w ciąży i wiem jak im odwala w tym okresie ;p ale palenie w ciąży powinno być karane (moim zdaniem). Zreszta jak nie powiedziała Ci przed ślubem o swoich problemach z psychiką to masz łatwą opcje wygrania sprawy w sądzie (rozwód z jej winy).
  • Odpowiedz
@chlebowke wszystko fajnie, tylko #!$%@? kolejne dziecko, najpierw fizycznie palac w ciąży, potem psychicznie.
Było myśleć i poznać przyszła matkę Twoich dzieci lepiej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@almet73: chyba że sąd uzna inaczej. Mało to ludzi płacących na nie swoje dzieci ("dla dobra dziecka"). Dobrze chociaż że poczęte w wolnym związku.
  • Odpowiedz
@europa: ale chyba jak zaraz po urodzeniu się wyprzesz i będziesz miał badania DNA to Cie w to nie wkopią? Wiem że po jakimś czasie to już za późno i zostajesz ojcem tak czy siak...
  • Odpowiedz
@almet73: nie wiem ale słyszałem historie gdzie wkopali właśnie dla dobra dziecka bo nie można było ustalić kto jest ojcem a chłopak do tego dobrze zarabiał. Ale to są zasłyszane historie i może być w tym tyle prawdy co w obietnicach wyborczych.
  • Odpowiedz
@chlebowke: Ciężko się leczy borderline. Objawy się niwelują po 30, ale ważna jest terapia oraz świadomość tego, że ma się problem. Też borderzy mają tę tendencję, że przerzucają swoje problemy na innych.
Jeżeli ma prace i nie pije, to nie masz podstaw aby odbierać jej dziecko. Upośledzona umysłowo też nie jest. Ma zaburzenie, które jest obciążeniem dla niej i które w przyszłości będzie obciążeniem dla dziecka. Warto byłoby jej to
  • Odpowiedz
@chlebowke: i jeszcze wszystko kwitujesz xd albo zarzutka albo może faktycznie nic ci nie pozostało ale ja na twoim miejscu już zacząłbym się starać o to dziecko bo jak ona jest tak #!$%@? to jeszcze może zdarzyć się tragedia po urodzeniu się tego malucha.
  • Odpowiedz