Wpis z mikrobloga

Hiehie. Moja kobieta z #depresja #borderline, będąc w czwartym miesiącu ciąży zostawiła mnie xd na #!$%@? się człowiek stara... #zwiazki #zalesie Powód? Bo mam wieczne oczekiwania (że rzuci palenie bedac w ciąży), bo mam pretensje że mnie oszukała że nie pali, bo spotykając się z bratem i bratowa nie pisałem z nią tak "intensywnie jak zawsze" (mimo że ona spotykając się ze swoimi przyjaciółkami sama nie odpisywała mi), bo wiecznie "się kłócimy", kiedy ja zawsze z uśmiechem podchodzę do wszystkiego związanego z nią, bo "zawiodłem ja" WIELE razy będąc przy okazji kochającym i rozumiejącym jej problemy partnerem. Jest fajnie. Piszę xD i wcale się nie przejmuje.
  • 209
  • Odpowiedz
@chlebowke: majac taka wiedze i bagaż (bolcowanie w przed dzien Waszej pierwszej randki), #!$%@? z tego bedzie. W ogole tez jestes #!$%@?, jak zdobyles te wiedze? Nie robcie krzywdy dziecku i nie badzcie ze soba ze wzgledu na gowniaka. Nie wiem jak mam to delikatniej powiedziec ale czytajac o Waszej relacji doszedlem do jednego wniosku - patologia
  • Odpowiedz
Widziały gały co brały ... Niby tak, ale #!$%@? nie do końca. Przecież takie osoby się maskują jak cholera plus mają niesamowite zdolności do manipulacji.

OPie słuchaj rad, które wyłożyli Ci ludzie w tym wątku. Testy DNA po cichu to konieczność, plus ewakuacja katapultą, póki co dystansuj się i douczaj o borderkach. Nie Ty jeden zostałeś tak wplątany i tak się szybko otrząsnąłeś!

Także ten tego, nie że efekty choroby i masz
  • Odpowiedz
. Postaraj sie zeby zabrać jej to dziecko i wziac to na klate.


@PtactwaWiele: W tym #!$%@? anty-ludzkim kraju gdzie kobiety mają totalną władze prawną nad mężczyznami? xDDDD O ile go nie wyśmieją to bordera rzuci tekst że ją zgwałcił i trafi jeszcze do paki xD Chociaż to nie tylko kwestia Polski na zachód jest jeszcze bardziej #!$%@? prawo w którym mężczyźni są gównami i prawnie nic nie mogą.

Zresztą OP
  • Odpowiedz
@chlebowke: Laska która w przeddzień randki z Toba się bolcowała z typem czy kilkoma typami? Która odwalała od początku afery za aferami? Uwierzyłeś nowo poznanej lasce, że ma uczulenie na gumki i bierze jakieś leki co działają antykoncepcyjnie? TO jest bait? Laska pali w ciąży? Gratulować u dzieciaka pewnych schorzeń, może nawet wad słuchu albo i gorszych rzeczy.

Jedyna szansa, zrób badania ojcostwa u dziecka, może nie jest Twoje...
  • Odpowiedz
@chlebowke: ja jestem w stanie zrozumieć sytuację, w której ktoś na początku ukrywa swoje prawdziwe ja, jest kochający i w ogóle do rany przyłóż, a ty od początku wiedziałeś jaka ona jest po tej akcji z kolegą po pijaku XD

ruchania borderki w depresji bez gumki to chyba nie ma co komentować. szkoda, że prawdopodobnie zniszczyłeś życie swojemu jeszcze nienarodzonemu dziecku...
  • Odpowiedz
@chlebowke: Wybacz, ale do siusiaka ciężkiego uwierzyłeś ze leki przeciwdepresyjne mają działanie antykoncepcyjne o wysokiej skuteczności ( ͡° ʖ̯ ͡°)? Jeśli to nie bait to ja już nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@chlebowke: Plus taki, że nie będziesz się już męczyć z zołzą. Ale z tym dzieckiem to wdepnąłeś. Jak wyobrażacie sobie jego wychowywanie? Jeśli ona stoi za tym, że dziecko jest tylko jej to nawet nie próbuj walczyć, bo to tylko ze szkodą dla swojego dziecka. Ale alimenty będą dawały po kieszeni przez kilkanaście lat.
I jak wspomniał inny mirek - po urodzeniu zrób testy na ojcostwo. Całkiem możliwe, że taka psychola
  • Odpowiedz
@chlebowke: Szacun, że nie zostawiłeś laski z depresją, ale bordery to tylko #!$%@?ć prądem. To ma emocjonalnie więcej wspólnego z wściekłym psem (albo suką ( ͡° ͜ʖ ͡°)) niż z człowiekiem
  • Odpowiedz
Zabierz jej to dziecko jak sie urodzi. Nie martw sie, singledaddy mają wieksze szanse na znalezienie kogoś. Trzymam tylko kciuki, żeby było zdrowe. Przejrzałeś na oczy wreszcie i to się liczy teraz. #!$%@?łeś się okropnie, ale teraz najważniejsze, żeby ochronić to dziecko przed nią. Trzymaj się i dawaj znać Mirku :(
  • Odpowiedz