Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak bawi jak polscy kibice Barcelony czy Realu. Nawet tutaj, gdzie teoretycznie nie powinno być takiej gimbazy jak na ich stronach to i tak znajdą się tacy że ręce opadają. Nie wszyscy, żeby nie było, ale nie da się znaleźć żadnego innego klubu z takim odsetkiem #!$%@? fanów w Polce jak te 2. Pamiętam jak kiedyś, kiedy jeszcze nie było ankiet, przed El Clasico jakiś kibic Realu spytał komu kibicujecie i napisałem że nikomu, no chyba że sędziemu a on do mnie że "Jeśli nie kibicejsz ani Realowi ani Barcelonie to tak naprawdę nie jesteś kibicem piłki", cooooo? xD Raz wkleiłem gifa jak Ronaldo dosyć śmiesznie nie wyszedł drybling i automatycznie "masz ból dupy o finał LM", podobnie było wcześniej kiedy wkleiłem jak Messi się potyka, wtedy byłem fanem Realu. Jak napisałem że Messi powinien dostać ZP kilka lat temu to byłem fanem Barcy, jak pisałem że Ronaldo zasłużył później to już jednak nie. Weźcie się ludzie ogarnijcie i zrozumcie w końcu że są ludzie którzy mają kompletnie gdzieś ligę hiszpańską (w sensie tylko obserwują) i nie odbierajcie wszystkiego jako atak na waszą świętość jaką są kluby oddalone od was o kilka tysięcy kilometrów.

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich na wykopie, ale jest tutaj takich ludzi coraz więcej.

#pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona
  • 46
@Minieri: Na szczęście jest tutaj kilku kibiców Realu, z którymi można wymienić merytoryczne argumenty. W przypadku tych dwóch klubów jednostki #!$%@? widoczne są bardzo wyraźnie, bo i kibiców mają zauważalnie najwięcej. Pod tag #fcbarcelona nie zaglądam, a większość trollujących "kibiców" FCB mam na czarnej, więc się nie wypowiadam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obserwuję Pana i ubolewam, że jesteś Pan tak bardzo zapatrzony we włoską piłkę. Zwłaszcza doszukiwanie się tragedii, że słabiutka reprezentacja Włoch (powtarzam, słabiutka reprezentacja Włoch) wypadła z gry o MŚ.


@promateosz: No przecież gówno grali i zasłużenie nie awansowali. Całe Włochy (dużo czytałem) wiedzą że to była wina Ventury i tego że jest uparty jak osioł.
@Minieri: Norma w przypadku każdego większego klubu, nie tylko RM i FCB. Czasem lubię spojrzeć na fora kibiców przy okazji ważniejszych meczów w Europie i np. na forum Bayernu chyba do dziś wisi temat meczowy, w którym widnieje 'real Madryt' xD Jakiś użytkownik powiedział żeby się nie kompromitować i zmienić ten tytuł to wywiązała się wojna domowa, do której dołączyli nawet moderatorzy i większość stwierdziła żeby '#!$%@?ł, bo w takim razie
Nic mnie tak bawi jak polscy kibice Barcelony czy Realu


@Minieri: Mnie bawi. Teraz pod każdą dyskusją/tematem/gównoburzą o Realu/Barsie/laliga musi się znaleźć przynajmniej jeden wielce obiektywy i niezależny, i napisać jakie to te kluby/liga/kibice są #!$%@? i robić przez to dodatkowy syf. I nie mam tu na myśli konkretnie Ciebie, tylko zauważyłem, że teraz w każdej gównoburzy pojawia się ta trzecia grupa i jeszcze bardziej dolewa oliwy do ognia xD
@Minieri: pamiętam jak jeden kibic Barcy w wieku 21-lat (czyli wydawałoby się już powinien być choć trochę dojrzały) opowiadał mi jacy to z tych fanów Realu #!$%@?, że memy robią obraźliwe na Barcelone, że w ogóle podludzie, kibica Barcelony nigdy na coś takiego nie byłoby stać... normalnie jakby mu ktoś dziadka zamordował...