Wpis z mikrobloga

@Magromo: To swoją drogą, osób które mogłyby zawrzeć małżeństwo jednopłciowe jest o wiele więcej niż nam się wydaje, bo po prostu takie osoby w pl niestety nadal nie wychodzą z szafy z różnych obaw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nadal uważam, że nawet jakby stanowili 0,5% społeczeństwa to nie jest argument przeciwko legalizacji małżeństw jednopłciowych.
@Marmeladkas: ,,Sporo starsza" niż gimnazjum/liceum.

To sobie jeszcze poczekasz, bo nie będę wyręczał leniów. Cały temat rozwiązywania małżeństw jest istotny dla dyskusji, więc jeśli Ci się samej nie chce o tym poczytać, to ja nie będę Ci wszystkie podawał na tacy, szczególnie, że jak dowodzi powyższy post nawet nie chce Ci się dokładnie przeczytać kilku prostych wpisów.
kształcenie i wchodzenie na rynek pracy w niektórych specjalistycznych zawodach jest bardzo specyficzne xD


@wjtk123: wiem o tym, ale co to zmienia? panienka nie ma pojęcia o rynku pracy, PITa to pewnie widziała najwyżej u taty, który ją utrzymuje, żeby mogła studiować, więc na chwilę obecną nie ma zielonego pojęcia o byciu dorosłą, a wypowiada się tonem autorytarnym właściwym dla przywódców ideowych - to jest w tym najśmieszniejsze.
@advert: Nie widziałem żeby wypowiadała się autorytarnym tonem - po prostu wyraziła swoją opinię, a Ty próbujesz się kreować w internecie na inteligenta który posiadł wyjątkową życiową wiedzę. Przykro mi, ale co najwyżej posiadłeś jakieś tam poglądy, które niczym się nie wyróżniają, zresztą zapewne jak i Ty sam.

Z kolei ja jestem starszy niż opka, również posiadam niezłe wykształcenie, widziałem więcej niż jeden PiT, posiadam sporo życiowego doświadczenia oraz nikt mnie
@wjtk123: Nie chce mi się podawać argumentów. Echhh prawica widzę w formie jak zwykle. W dyskusji gdy podajesz argument(a Ty wyjąłeś z argument o większej ilości rozwodów), musisz go czymś zaargumentować a odpowiedź mi się chce czy nie chce to trochę nie na miejscu. Ogrom źródeł podaje jednak coś innego - dużo niższe procentowo ilości rozwodów w wypadku małżeństw gejów, podobne/wyższe lesbijek, uśredniając dalej niższe niż tych heteroseksualnych - ale "nie
@wjtk123:

Cóż, jest jeszcze inna droga tworzenia scenariuszy przyszłych wydarzeń, oparta na analizie i wnioskowaniu. Przykro mim że jedyne które znasz to szarlataństwo i słuchanie innych.


Czyli tzw 'chłopski rozum'? xD Nie załamuj, serio.

To sobie jeszcze poczekasz, bo nie będę wyręczał leniów. Cały temat rozwiązywania małżeństw jest istotny dla dyskusji, więc jeśli Ci się samej nie chce o tym poczytać, to ja nie będę Ci wszystkie podawał na tacy, szczególnie,
@NieBojeSieMinusow: xD zmiany kulturowe a zmiany techniczne to nie jest coś innego? XDDDd ja #!$%@? XD to tak jakby ktoś powiedział: 'cieszę się, że w polsce marihuana jest nielegalna, bo prowadzi do narkotyków jeszcze poważniejszych niż ona sama'. Wtedy pojawia się taki IQ = 73 i pisze: 'WIESZ ŻE LUDZIE TWOJEGO POKROJU NIE CHCIELI POCIONGUW I TORUW!!!!!!!!!! TY NISZCZYSZ NAS WSZYSTKICH NISZCZYSZ ŚWIAT' ja #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
@Marmeladkas i dlatego warto przegladac wypok. Za oknem moze miec miejsce masowa halucynacja... xD

#shitwykopsays

Przy okazji, zobacz jak swietnie sie w to #!$%@? wpisuje propaganda PiS. Sa mistrzami manipulacji, grania na niskich instynktach, nakrecania spirali nienawisci i dzielenia narodu ( divide et impera ) :(

Mocno widzi sie takie rzeczy, gdy patrzy sie na nie z nieco wiekszej perspektywy...

http://www.wykop.pl/wpis/26866343
konserwy zawsze po złej stronie historii


@NieBojeSieMinusow: prawdziwy konserwatyzm nie neguje zmian, tylko wprowadza je ewolucyjnie, tymczasem w Polsce rządzi ultradycjonalizm, wszystko, co było kiedyś, było lepsze, a wszystko co nowe, jest okropne i niezgodne z naturą. Taki rodzaj klapek na oczach, który nie zastanawia się, co te zmiany rzeczywiście ze sobą niosą i w jakim celu się pojawiają.
@utopjec: i z tym się zgodzę, bo tym nieumiejącym czytać ze zrozumieniem kretynom zarzucającym mi porównywanie wynalazków do zmian społecznych nawet nie chciałem odpowiadać xD

tylko czy te wprowadzanie zmian ewolucyjnie nie wynika właśnie z oporu przed nimi? zniesienie niewolnictwa nie bo coś tam, emancypacja nie bo coś tam, równe prawa hetero i homo nie bo coś tam. zawsze ostatecznie te zmiany następują, a ten opór okazuje się daremny
@wjtk123 @Marmeladkas: ona nie jest chyba po studiach medycznych w sensie lekarski xd moze jakis kierunek w stylu fizjoterapia lub pielegniarstwo- ale po wiedzy farmakologicznej jaka zareprezentowala we wpisie o pigulce dzien po nigdy nie uwierze, ze jest lekarzem- po prostu, tak samo jakbym nie uwierzyla, ze ktos, kto nie umie wyliczyc delty, jest matematykiem :p Na wykopie rozne rzeczy mozna pisac.
tylko czy te wprowadzanie zmian ewolucyjnie nie wynika właśnie z oporu przed nimi? zniesienie niewolnictwa nie bo coś tam, emancypacja nie bo coś tam, równe prawa hetero i homo nie bo coś tam. zawsze ostatecznie te zmiany następują, a ten opór okazuje się daremny


@NieBojeSieMinusow: Absolutnie nie, nie będę tutaj zapewne domniemanemu konserwatyście tłumaczył, co to jest konserwatyzm.

Za to napiszę Ci tak: konserwatyści w Wielkiej Brytanii są małżeństwami jednopłciowymi, ponieważ
@Kick_Ass: zezwierzeceniem to jest odrzucenie nauki i nietolerowanie osób homoseksualnych, pogódź się ze swoja ułomnością i zaufaj nauce

@Oskarek89: boli to ciebie, bo ktoś ci pokazał że bycie przeciwko równości praw osób homoseksualnych z hetero jest tak samo zasadne, jak opór przed zachodzącymi w historii innym zmianami społecznymi. śmietnik historii, to czeka antynaukowe konserwy xD
@NieBojeSieMinusow

wiesz że ludzie twojego pokroju byli przeciwnikami druku? a później prądu?

No rzeczywiście adekwatne porównanie. Już widzę te całe nowe gałęzie technologii i przemysłu napędzane "pedałowaniem" oraz nośniki informacji w postaci gejpodów. Ach, zapomniałbym - jeszcze nagroda Nobla w kategorii LGBT zamiast nauk ścisłych.

W niczym mi nie przeszkadzają homo-związki ale #!$%@?, że to ma cokolwiek wspólnego z jakimkolwiek postępem, to najgorsza forma raka I najwyższy stopień #!$%@? mózgowego.