Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem na KAŻDEJ #silownia powinni wprowadzić zasadę: nie masz ręcznika i butów na zmianę? Nie masz wstępu na salę. Potem ćwicz po takich brudasach bez ręcznika, którzy ławki po sobie nie wytrą, a jeszcze mają czelność podejść i pytać "hej mogę się do ciebie dołączyć?"

Druga kategoria podludzi na siłowniach to ci w butach z podwórka. Do zaorania. #mikrokoksy
  • 73
  • Odpowiedz
@Winyl-: @prnppp: Siłka czy nie siłka, ludzi który zostawiają po sobie syf powinno się zamykać w piwnicy. Mnie nie interesuje czy ktoś ma ręcznik ani czy zmienił buty, ale jak przyjdzie jakiś panicz, zostawi błoto na jakiejś macie a potem pójdzie sobie udając, że nie widzi co zrobił, to też się we mnie gotuje.
  • Odpowiedz
@Winyl-: PS. U mnie na siłce są takie zasady, ręcznik obowiązkowo, czyste buty i skarpetki, torby zostawiamy w szafkach. Raz na jakiś czas przechodzi się cieć i wywala tych co nie stosują się do tych zasad, a jak ktoś się będzie upierał to straci wstęp całkowicie i nara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież na silce są ręczniki papierowe którymi się wyciera po sobie sprzęt, po #!$%@? nosić ręcznik xd


@toldwi: Mi się wydaje że to ma sens i może np. zmniejszyć szybkość zużycia sprzętu, np. jeśli pot zamiast moczyć ławkę 100x dziennie wsiąka w ręczniki ludzi. Jeśli chodzi o sam fakt higieny to mi tam w sumie też nie robi.
  • Odpowiedz
widzisz, niektórzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie myją się nie tylko po treningu. Over and out, frustracie.


@prnppp: w dupie to mam kiedy się myjesz. Nie chcę siadać po tobie na spoconej ławce, brudzie.
  • Odpowiedz
@4833478: @Winyl-:
1. co za różnica dla sprzętu czy oblejesz go potem czy położysz na nim zapocony ręcznik? mała
2. kładzenie się na ręczniku i wyciskanie, to jak siady na BOSU
3. od takich rzeczy są ręczniki papierowe i płyn do dezynfekcji

też nie lubię syfu, ale zdaję sobie sprawę, że to siłownia czyli, pot, naskórek i krew na sztandze, itd
  • Odpowiedz
1. co za różnica dla sprzętu czy oblejesz go potem czy położysz na nim zapocony ręcznik? mała


@berti: wcale nie mała. Nie widzisz różnicy między pozostawieniem po sobie suchej ławki od pozostawienia po sobie ławki z mokrą plamą?

kładzenie się na ręczniku i wyciskanie, to jak siady na BOSU


@berti: niby dlaczego?

od takich rzeczy są ręczniki papierowe i płyn do dezynfekcji


@berti: wymagasz od gościa bez ręcznika, żeby
  • Odpowiedz
co za różnica dla sprzętu czy oblejesz go potem czy położysz na nim zapocony ręcznik? mała


@berti: Zależy co kto robi. Jak ktoś jest spocony po orbitreku a potem pójdzie na ławkę powyciskać hantelkami 16kg
(u mnie jest sporo takich osób) to moim zdaniem kładąc się na ręczniku pot nie przesiąknie do ławki. Nie wiem, może to nie ma znaczenia ale może cykliczne moczenie i suszenie tapicerki słoną wodą pewnie nie
  • Odpowiedz
@Winyl-: ale w międzyczasie i tak leży na niej mokry ręcznik ;) ręcznik jest śliski, nigdy nie mogłem się dobrze zaprzeć nogami bo jechałem do tyłu.
Jak widzisz problemem jest mentalność brudasa. Ja nigdy nie mam ręcznika, a ćwicząc po mnie masz jakby właśnie tę siłownię otworzyli
  • Odpowiedz
ale w międzyczasie i tak leży na niej mokry ręcznik ;) ręcznik jest śliski, nigdy nie mogłem się dobrze zaprzeć nogami bo jechałem do tyłu.


@berti: Jak ktoś konkretnie trenuje i poci się do tego stopnia, że ręcznik jest tak mokry że jest ślisko, to może i racja. Ale na normalnej siłce takich osób jest może max 10%.
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: pewnie znajdą też wymówkę dla tych, którzy idą w trakcie ćwiczeń się odlać i nie myją rąk, chwytając potem takimi łapami sztangę, w imię zasady "przecież myję #!$%@?, po co myć ręce po szczaniu". Co nie, @prnppp?
  • Odpowiedz