Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem na KAŻDEJ #silownia powinni wprowadzić zasadę: nie masz ręcznika i butów na zmianę? Nie masz wstępu na salę. Potem ćwicz po takich brudasach bez ręcznika, którzy ławki po sobie nie wytrą, a jeszcze mają czelność podejść i pytać "hej mogę się do ciebie dołączyć?"

Druga kategoria podludzi na siłowniach to ci w butach z podwórka. Do zaorania. #mikrokoksy
  • 73
  • Odpowiedz
@Winyl-: dawno nie spotkałem się z kimś żeby bez kitu aż mokre skapujące plamy gdzieś zostawiał, na ogół wąska strużka potu, która znika magicznie po kilku sekundach, z kim wy ćwiczycie? :d
  • Odpowiedz
@Winyl-: Do ręcznika zgoda, nic tak nie irytuje jak mokra ławka. Ale do butów to bym się przyczepił. Często wychodziłem z domu już w stroju na trening (łącznie z butami czyste podeszwy) i na dworze sucho. ..
  • Odpowiedz
@Winyl- jak Ci przeszkadzaja upocone lawki, to kladz sobie na nie recznik, albo zapisz sie gdzies gdzie jest to wymagane.
Tam gdzie chodze od lat, wszyscy maja te higieniczne #!$%@? w dupie i nikt nie narzeka, a gdybys zwrocil uwage wlascicielowi, ze tak nie powinno byc, to kazalby Ci #!$%@? do purea.
Czemu wiec chcesz, zeby na kazdej silce bylo tak, jak Tobie wydaje sie, ze jest super?
  • Odpowiedz
@krzychkrzych to akurat nieiatotne dla sensu mojej wypowiedzi, chcialem tylko zarysowac postac wlasciciela silki, ktory na marudzenie (o ciezka muzyke, o otwarte/zamkniete okna, o pot itd) zawsze mowi: nie podoba sie, to #!$%@? do purea ;) mimo, ze jak piszesz, tam wcale nie musi byc lepiej, ale mozna ponarzekac personelowi.
Nie wiem jak to wplywa na jego interesy, ale przynajmniej przychodza do niego ludzie, ktorzy chca zrobic trening, a nie zrzedzic, albo
  • Odpowiedz
@Winyl-: haha nie przeżucajcie swoich problemów na innych. Wasze zaburzenia psychiczne, w tym wypadku OCD jest waszym problemem i nikt nie będzie biegać z ręcznikiem po siłowni. CHodziłem na różne siłownie i na szczęście odsetek ludzi z ręcznikami to jakieś 5%-10%.
Jak idziecie pokopać w gałe, to też przed kontaktem z innym zawodnikiem krzyczycie: "poczekaj tylko owinę się w ręcznik!", Jak gracie w kosza to wycieracie piłkę kiedy ta zmienia zawodnika,
  • Odpowiedz