Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem na KAŻDEJ #silownia powinni wprowadzić zasadę: nie masz ręcznika i butów na zmianę? Nie masz wstępu na salę. Potem ćwicz po takich brudasach bez ręcznika, którzy ławki po sobie nie wytrą, a jeszcze mają czelność podejść i pytać "hej mogę się do ciebie dołączyć?"

Druga kategoria podludzi na siłowniach to ci w butach z podwórka. Do zaorania. #mikrokoksy
  • 73
@Winyl-: mi nie pęka, bo nie muszę się też zalic w necie i odpisywać każdemu kto się nie zgadza :)

A i masz rację, to za dużo dla mnie, bo spędziłbym 3 godziny łącznie na siłowni przy takim pedanckim sprzątaniu.

Podzwigasz więcej kg to zrozumiesz
A i masz rację, to za dużo dla mnie, bo spędziłbym 3 godziny łącznie na siłowni przy takim pedanckim sprzątaniu.


@So_I_Scream: xD faktycznie, 5 sekund na przetarcie ławki, kupa czasu xD. Ciuchów pewnie też nie warto zmieniać co trening, bo w końcu i tak sie spocisz. Wystarczy pachę wytrzeć chusteczką higieniczną, co? Albo psiknąć Brutalem. #!$%@?, to dzięki takim jak ty można się jakimś grzybem zarazić na siłowni.

Podzwigasz więcej kg
@Winyl-: skąd wnioski o nie myciu się to nie wiem, ale nie będę ci przeszkadzał w nakrecaniu się i dopowiadaniu swojej wersji, bo ciekawie się czyta te frustrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co zrozumiesz? Myślałem, że to oczywiste - ale jednak trzeba wielkimi literami: przy dłuższym stażu i ciężkim treningu skupisz się na swoich celach i żeby podnieść te pieprzona sztangę, a nie na rozgladaniu dookoła
skąd wnioski o nie myciu się to nie wiem, ale nie będę ci przeszkadzał w nakrecaniu się i dopowiadaniu swojej wersji, bo ciekawie się czyta te frustrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@So_I_Scream: Na razie to ty piszesz o pękających dupach, więc nie wiem skąd przypisywanie mi frustracji :).

A co zrozumiesz? Myślałem, że to oczywiste - ale jednak trzeba wielkimi literami: przy dłuższym stażu i ciężkim treningu
@So_I_Scream: A po czym wnioskujesz, że ja nie zwróciłem uwagi? Raz można. Trzy też, ale nagminny proceder #!$%@?, zwłaszcza, że ja nie jestem od tego, żeby uczyć dorosłych typów higieny. Zwłaszcza, że nie zawsze mijam się na sprzęcie z brudasem. Czasem po prostu zastaję "anonimowy" efekt polityki "po co ręcznik, to tylko pot".

Na marginesie, masz czas, żeby do kogoś mówić? Przecież skupiasz się na swoich wielkich ciężarach!
@Winyl-: Stary ja to już ławkę profilaktycznie przecieram papierem i płynem do dezynfekcji zanim położę swój ręcznik. Nieważne jaka silka zawsze znajdzie brudna świnia która zostawi ślimaka na ławce.
@Winyl-: @kwsap: a mnie #!$%@? jak taki typ jeden z drugim kladac recznik na laweczce przywlaszcza sobie do niej prawo na kolejne 40 min i ani mysli o wykonywaniu cwiczen z kims na zmiane bo przeciez on robi uginanie ramion i przeciez gdzies musi sobie polozyc sztange. Zazwyczaj tego typu zachowania spotykalem w #!$%@?, w mordowniach zawsze kulturka, kazdy kazdego zna i nawet najwiekszy koks uzyczy lawki jakiemus suchoklatesowi.

Co