Wpis z mikrobloga

Ej, prawaki moje kochane - co to się stało się że temat reparacji umarł śmiercią nagłą i błyskawiczną? Ani słowa w tym temacie, od paru tygodni - czyżby Szefo się skapnął, że reparacji to mu nie uzyskamy i nie ma po co dalej grzać tego tematu?

A może "strategicznie czekacie na odpowiedni moment" i spam reparacjami wróci do żywych, tak żeby Niemcy znowu mogli was zignorować i pogrzać bojowe nastroje w okopach Dobrej Zmiany?

#neuropa #polityka #4konserwy #reparacje
  • 19
@ZaplutyKarzelReakcji: Ja to wiem, ty to wiesz. Czekam na "logiczne" argumenty dobrozmianowców, dlaczego zarzucili ten MEGA ULTRA HIPER WAŻNY TEMAT BOŻE COŚ POLSKIĘ. Beka z reparacji była przez nich przedstawiana jako podejście anty-polskie i anyt-patriotyczne, więc bardzo chciałbym się dowiedzieć jak nasi pro-polskie i pro-patriotyczne trolle podchodzą do faktu iż po raz kolejny robili za Murzyna, trybik w maszynie propagandowej - nie osiągając przy tym nic.
@Magromo: wy w ogóle przeczytaliście to co napisałem? Nigdzie nie mówię, że się z taką strategią zgadzam, to jest pisowska koncepcja.

A czy była skuteczna, czy nie, to już zasadniczo inna kwestia. Jak widać naciski z UE trochę osłabły, ale trudno mi stwierdzić, że akurat za sprawą tej szarży reparacyjnej.
@mnik1: Ej mnik1, co tak ucichł temat kar nakładanych na Polszcze, ej mnik1 co tak ucichła Unia Europejska i NATO w sprawie Donbasu, ej mnik1... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seicel:

Teksty o reparacjach pojawiły się dość niedawno, bo w przeciągu ostatniego miesiąca lub dwóch.


no trochę wcześniej, bo już w wakacje o tym tvp trąbiło, a wcześniej były popierdywania polityków PiS-u.

Uchodźcy to początek kadencji


Co z tego, że uchodźcy to początek kadencji, skoro UE dopiero niedawno zaczęła się rakiem wycofywać z pomysłu otwartych granic?

a TK to grudzień tamtego roku.


Nie mam na myśli samego TK tylko konsekwencje tej