Wpis z mikrobloga

Wchodzę na mirko i co ja widzę... w sumie typowy obraz na mirko. Nie chcę przejść obok tego obojętnie zważywszy na to, że jest to wynik mojej inicjatywy #mirekszukazony

Nawet powiadomienie z mirkowyznań widzę, bo się autorce listu przykro zrobiło, przez wylewające się z monitora chamstwo i zwyczajną głupotę.

Przykro mi, że inicjatywa mająca na celu pomoc osobom samotnym jest wykorzystywana do obrzucania kogoś gównem i to tylko dlatego, że treść zgłoszenia kogoś przerosła intelektualnie, co samo w sumie jest dla tych osób dodatkowo pogrążające :/

Dziewczyna-inżynier technicznego kierunku powiązanego w jakiś sposób z elektroniką (sam elektronikę ukończyłem, przejdźcie się na taki kierunek lub pokrewny, gorąco polecam)

Jestem studentką pewnego technicznego kierunku. Trochę elektronika a trochę nie elektronika. Za pół roku będę dumną panią inżynier,

Moim takim najukochańszym hobby jest latanie pod chmurkami. Hobby zajmujące, wymagające i uczące cierpliwości.


Nie jest napisane wprost, ale może lata motolotnią, szybowcem, albo skacze ze spadochronem. Nie wiadomo dokładnie, więc co robi typowy debil po przeczytaniu? "haha pod chmurkami, pewnie buja w obłokach XD" normalny człowiek czyta dalej, aby rozwiać wątpliwości jeśli je ma, może znajdzie więcej bardziej jednoznacznych informacji.

Jest kilka różnych opcji w zależności od ułożenia gwiazd, aktualnego ciśnienia, fazy księżyca i mojego nastroju.


Ja się na lotnictwie co prawda nie znam, ale obstawiam, że to też może być nawiązanie do lotów szybowcem. (serio ktoś to zdanie również podciągnąłby pod jakieś bujanie w obłokach?)

staram się dokształcać z pewnej dziedziny


Pewnie z dziedziny seriali, malowania paznokci lub plotkowania, jak obstawiacie?

Wszystkim wyznawcom redpill i innego pua dziękuję, możecie przestać czytać.


Niestety dokładnie tacy zebrali się pod wpisem, tylko nawet nie rozumieją, że dokonali samozaorania.

Co gorsza widziałem, że nawet inne osoby były przez kilku pierwszych kretynów zmieszane i zaczęły wierzyć w te ich głupoty.

Jeżeli nie rozumiesz wpisu to nie jest to powód do wyśmiewania autora/autorki a raczej do zadania pytania w komentarzach, może ktoś inny rozwieje wątpliwości. Możesz też przewinąć dalej, ewentualnie wrzucić tag na czarnolisto, no ale jak ktoś ma za dużo jadu w sobie, to gdzieś się to musi wylać, rozumiem.

Z przyczyn typowo praktycznych nie będzie ona latać 24 godziny na dobę, więc w innym czasie zajmować się będzie czymś innym, może nawet jakimiś pierdołami i co z tego? Różnica jest taka, że hejterzy nie zajmują się niczym innym oprócz głupot pokroju wyśmiewania innych ludzi w internecie, czy przegrywania całe popołudnia (a nawet całe dnie) na grach.

Ta dziewczyna jakością swojego życia przebiła was wielokrotnie (przyznaję, mnie trochę też :/) do tego ma śliczne spojrzenie.

Nie wiem jak moje koleżanki @nika_blue @kwasnydeszcz i @LeVentLeCri, ale ja kilka najbardziej chamskich i głupich osób z tamtego wpisu wrzuciłem na czarnolisto, chociaż pewnie i tak nie uchroni to nikogo przed głupim hejtem pod moimi zgłoszeniami, bo innych podobnych ludzi jest tu pełno.

Niestety to nie pierwszy raz, bo pod zgłoszeniem, które wrzuciłem parę dni temu, też poleciał hejt i kpiny w stronę wartościowej dziewczyny, jednak nie na taką skalę.

Co bardziej zabawne, mirko śmieszki mają bekę, bo w akcji dużo więcej facetów się zgłasza. Zaczynam chyba rozumieć dlaczego. W końcu z niebeskich nie robią sobie aż takiej beki, co najwyżej parę prześmiewczych komentarzy. Później wielkie zdziwienie, że na mirko nie udzielają się dziewczyny i wolą chować się gdzieś po kątach, a do naszego programu boją się zgłaszać. No kurde bardzo dziwne, dlaczego tak jest? Zagadka nie do rozwiązania...

Mamy nadzieję, że nie zniechęci to następnych osób i nadal będą wysyłać zgłoszenia. Śmieszko-#!$%@? wylewają swoją frustrację w komentarzach, a tymczasem na naszej skrzynce zgłaszają się zainteresowani i być może autorka zgłoszenia znajdzie bliską osobę, czego jej serdecznie życzę ;)

Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 22
@wypok_smieszne_obrazki: Trzeba mieć naprawdę ułomne IQ, aby odwalić to, co działo się pod tamtym zgłoszeniem
Z jednej strony, problem że mało dziewczyn się zgłasza, z drugiej jak jakaś się zgłosi, to obojętnie co by napisała, to jest mieszana z błotem.
Super inicjatywa i mam nadzieję, że kogoś uda Wam się zeswatać, ale to niestety się troszkę kończy jak wycieczka na operetkę w gimnazjum.
Operetka fajne, ale "hehe, co tak drą ryja.
@Prism2772 dzięki za dobre słowo. Faktycznie trochę tam Mirki pojechały, ale prawda jest taka, że pod męskim ogłoszeniami też były negatywne komentarze, albo takie totalnie nie na temat i chyba żaden Mirek się nie obraził.
Każdy ma prawo do własnego zdania, dopóki nie obraża innych. No ale to się trochę wymknęło spod kontroli.
Plus jest taki, że @kwasnydeszcz, @wypok_smieszne_obrazki i @LeVentLeCri wybronili Mirabelkę, zrobili jej reklamę i posypały się zgłoszenia do
@wypok_smieszne_obrazki z ciekawości przeczytałam post i komentarze. Strasznie przykro mi się zrobiło :/ mimo iż akcja jest anonimowa to pewnie i tak wymaga odwagi do zgłoszenia się, a w odpowiedzi pojazdy. No kurde, jeśli komuś charakter nie pasuje, zainteresowania (nawet źle zinterpretowane), to może zamiast wylewać wiadro pomyj na dziewczynę może warto przejść dalej? O samą interpretację nie czepialabym się (chociaż bardzo oczywiste to było, że chodzi o latanie), ale reakcja ludzi
@ediz4: Po prostu trzeba to było sprostować, żeby ogłoszenie fajnej dziewczyny nie zginęło w zalewie gównianych komentarzy osób, którym łatwiej przychodzi obrażanie kogoś niż czytanie ze zrozumieniem ;)