Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Część

Jestem w #zwiazki od jakichś 10 miesięcy. Poznalismy sie na #badoo. Wszedłem w niego świeżo po zakończeniu prawie 3 letniego związku. A wczesniej raz zdradzila ze mna swojego bogatego ale brzydkiego chlopaka typu #przegryw A teraz sytuacja w obecnym wygląda następująco.

Panna mówi że moje zachowanie zniechęca ja do seksu bo często mówię tonem według niej hamskim i nie słucham jej potrzeb oraz że mam się bardziej starać i zrozumiec jej #depresja jesienna oraz twierdzi że u niej to musi wszystko inne grać idealnie żeby był seks u mnie znowu na odwrót mniejsza o to , ale na początku było dużo seksu wszędzie gdzie się da itp z czasem ograniczyło się do łóżka bo tu jej nie pasuje to jej przeszkadza itd koniec końców zauważyłem że bilans związku jest 70 moje 30 jej jeżeli chodzi o jakiekolwiek zbliżenia natomiast o kontakt typu telefony spotkania to jest na odwrót . Po przekalkulować oh wszystkiego stwierdziłem że czas na odwrót i zaprzestawalem inicjować zbliżenia itd wtedy ona może raz czy dwa sama z siebie coś zainicjowala przed dobre 2 miesiące , w prawdzie poprawiło się z całowaniem i pprzytulanie, ja trzymałem się postanowienia aż do tej pory gdzie już nie wyrabiam z braku seksu całość wykańcza mnie psychicznie i zaczynam wybuchać w momentach gdzie ona kłóci się o to że nie zamknąłem drzwi od #pralka np .

Ona twierdzi że dla niej #seks nie jest kluczowy w związku i mówi że jak zmienię swoje zachowanie to i będzie seks.

Próbując się zastosować do jej rad i sprawdzić czy to działa wytrzymuje max 2-3 dni przymykając oko na jej humorki i wtedy zaczyna się pojawiać z jej strony jakaś inicjatywa z seksem ale to wygląda tak że jej mam robić dobrze a ona mi już nie do końca jej się chce i zazwyczaj się sypie całość która stosowałem te 2-3 dni bo olewam temat później ona się o coś przyczepi i wybucham i ogólnie z kiedyś opanowanego człowieka staje się znowu furiatem którego ponoszą nerwy
W większości przypadków kiedy nie dochodzi do seksu poza grą wstępna to czas na założenie gumki bo ponoć robię to za wolno i jej ochota spada ja powiedziałem żeby nie leżała i patrzyła w sufit tylko może wziąć udział

To chyba tyle pytanie teraz takie macie jakieś pomysły na poprawę sytuacja bo obecnie zastanawiam się nad ewakuacja z tego , aha nadmiernie to że panna jest z rodziny z ojcem alkoholikiem wiec pewnie #dda i #rozwod rodziców także tu z doświadczenia wiem że ma to wpływ i widzę podobne zachowania u jej rodziny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 9