Wpis z mikrobloga

@cumpot: Nic nie trzeba , karta i monitora mają hdmi. rozważył bym inwestycje w monitor 1400p lub 4k bo 1080 jest bardzo mocną kartą i będzie się marnować w samym fullHd. Jeśli masz miejścne na biurku to wziołbym dwa monitory , jeden lepszy do gier i jeden gorszy dodatkowy na różne pierdoły ogólnie jest to bardzo przydatne. Dodatkowo przy takim budżecie pomyslał bym o zakupie monitora z G-synchem.
czy potrzebuje takiego sprzętu jeśli zamierzam grać na monitorze 24" z full HD


@cumpot: nie. Spokojnie coś mocno tańszego wystarczy. Ale ważniejesze pytanie - w co grasz?

Druga sprawa - kupowanie teraz martwej platformy Z270 to taki strzał w kolano na własne życzenie. Za tydzień będzie premiera Coffe lake, a niedługo potem powinny być one dostępne.
@majk3l: ogólnie to gram we wszystko, co do FPSów to nie gram na wysokim poziomie i nie potrzebuje miliona fpsów :D i nie jestem aż takim pc master race.

jest jeszcze ta kwestia, że wczoraj dowiedziałem się ze faktura za wrzesień będzie wysoka i chciałbym to wykorzystać
@cumpot: Witcher 3, GTA V, Rise of the Tomb Raider to nie jest tak że nie wyciąga 60fps plus bo przez 90% czasu będzie powyżej ale spadki też się pojawią. Inna kwestia jest że można obniżyć parę ustawień z ultra na mniejsze, które praktycznie nie wpływają na grafikę a jednak dosyć sporo obciążają ja.

No i jeszcze kupiłem nowy monitor miesiąc temu 1440p165Hz więc przyda się coś mocniejszego