Wpis z mikrobloga

XXI wiek i udowodnione naukowo, że człowiek dzieli 95% swojego materiału genetycznego z szympansami oraz 40% z kapustą, a i tak nadal duża część ludzi wierzy w niewidzialnych przyjaciół ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kempes: Niech sobie ludzie wierzą w co chcą, ale rozwalające w tym wszystkim jest, że szef klubu niewidzialnego przyjaciela mówi wprost, że ewolucja jest faktem i wiara w niewidzialnych przyjaciół nie kłóci się z
@LaRauxe: Przeciez jest proces ewolucji, a nie teoria -.-


@orkako: ale Tobie chodzi o ewolucję w ramach jednego gatunku, której nikt normalny nie kwestionuje. Ewolucja międzygatunkowa jest tylko teorią. Do której nie ma ani jednego zbadanego przypadku, że taka ewolucja kiedykolwiek wystąpiła. Dlatego wielu ludzi to kwestionuje. Nie oznacza to od razu, że tacy ludzie są kreacjonistami. Po prostu na chwilę obecną nie mamy zielonego pojęcia jak powstał człowiek.
ale Tobie chodzi o ewolucję w ramach jednego gatunku, której nikt normalny nie kwestionuje. Ewolucja międzygatunkowa jest tylko teorią. Do której nie ma ani jednego zbadanego przypadku, że taka ewolucja kiedykolwiek wystąpiła. Dlatego wielu ludzi to kwestionuje. Nie oznacza to od razu, że tacy ludzie są kreacjonistami.


@kelaib: WTF?! (ʘ_ʘ)

O czym ty do mnie mówisz? Jaka ewolucja międzygatunkowa? Co to jest? Nie ma nawet takiego terminu.
@orkako: ogolnie z tego co wiem, mamy 2 formy kreacjonizmu, ten religijny i ten, ze zostalismy stworzeni przez jakąś wysoce rozwiniętą obcą cywilizacje (oczywiscie ta teoria jest w mniejszosci) ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mamy tez teorie ewolucji -darwinizmu, ktorą swiat naukowy przyjmuje za tą prawdziwą. Ot co tak chciałem dodać.
O czym ty do mnie mówisz? Jaka ewolucja międzygatunkowa? Co to jest? Nie ma nawet takiego terminu.

Ewolucja, to ewolucja. Dla tego procesu nawet nie istnieją gatunki. To przecież sztuczny ludzki podział wprowadzony w celu uporządkowania i uszeregowania zwierząt. Tak już działa nasz umysł, wszystko musimy porządkować i rozdzielać.


@orkako: jeżeli dwa wyrazy Cię przerastają, to już tłumaczę - ewolucja międzygatunkowa to taka ewolucja, gdzie dwa szczury się bzyknęły i szczur
@kelaib:

Prośba - nie czepiaj się szczurokapusty, bo nie ma znaczenia jakie zwięrzęta/rośliny tutaj podstawimy - jeśli weźmiemy dwa dowolne gatunki to brak jest jakichkolwiek dowodów na istnienie stanów pośrednich pomiędzy nimi.


Masz jakąś inną teorię dlaczego im późniejsze szkielety tym bardziej przypominają współczesne gatunki niż ta, że jeden gatunek płynnie przechodził w drugi?
Pobierz spiderbanan - @kelaib: 
 Prośba - nie czepiaj się szczurokapusty, bo nie ma znaczenia...
źródło: comment_FM182m2mHysQlSYNGknLiZJzXuVrpXT4.jpg