Cześć w okolicach 14/15 lipca została mi skradziona Toyota Corolla 1.8 Hybryda w hackback z 2020 r. , auto skradzione w Warszawie dzielnica Bemowo , nagroda dla osoby posiadającej jakieś informacje o samochodzie . Tyle lat jeździłem starą Mazdą po latach pracy w końcu człowiek sobie kupił coś porządnego to mu ukradli :( załączam zdjęcia auta może komuś się rzuci w oczy.









Komentarze (261)
najlepsze
1. Toyota Corolla - 270 szt.
2. Toyota RAV4 - 200 szt.
3. Hyundai Tucson - 151 szt.
4. Toyota Yaris - 118 szt.
5. Audi A4 - 115 szt.
@markhausen: przede wszystkim jest duży popyt na części z Toyot
@henk: Rozumiem i współczuje nawet, komuś ukradziono auto, bardzo nie fajna sytuacja oby złodziejom uschły ręce. Natomiast w każdym takim przypadku zadziwia
czemu ?
nr 1 , nr 2, nr 3, nr 4 na liscie kradzieży
potem jest kia sportage, potem jakis dostawczak
chyba
@powrotpolatachnawypoku: A czy przypadkiem Toyota to nie jest marka z najlepszą sprzedażą w Polsce? Wysokie statystyki kradzieży, jeśli prawdziwe, nie muszą wynikać z atrakcyjności akurat tego auta, ale z faktu, że to najczęściej występujące nowe auto, więc jeśli złodziej kradnie co jest, to ukradnie właśnie to.
a nie firmy z leasingiem w ASO
w Polsce - ale w Warszawie masz ponad połowe przestępczości z