Wpis z mikrobloga

@Kasahara: co sądzisz o białku w formie suplementacji? Z tego co ja wiem to opłaca się głównie kreatynę + BCAA kupować a takie białko w proszku lepiej zastąpić nawet mlekiem zmiksowanym z twarogiem albo jakimkolwiek daniem, bo może gorzej się wchłaniać.
  • Odpowiedz
@Kasahara: jak bardzo NEAT ma się do redukcji tkanki tłuszczowej ; czy np mając ulozony plan pod redukcje, mając owe 2.2kkcal - uwzględniajac stricte treningi siłowe ( mało ruchu ##!$%@? #excuses ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) , i czy przy większej aktywnosci po za silownia powinnismy dodać troche więcej kcal do michy ? wiadome ze jak obetniemy zbyt duzo to waga będzie stac
  • Odpowiedz
@Kasahara:
Deloady, jak dobrze ustawić je w treningu żeby progresować ciężar i nie zajebywać oun, kiedy podchodzić do maxów, fajnie by było na przykładzie najzwyklejszego fbw. Co jeżeli klata wymaga deloadu, a nogi dalej cisną ciężar itd... Jak powinien wyglądać tydzień maxów.
  • Odpowiedz
@Kasahara: 6 miesięcy i -22kg. zastanawiałem się nad białkiem w prochu a tu po badaniach krwi wychodzi że. białko pod max i to z samego twaroga,kurczaka i kaszy. nie zryjcie tego świństwa w prochu bo nie warto.
  • Odpowiedz
@Kasahara: podstawy suplementacji. Czyli co brać, kiedy i dlaczego. Np. jak brać kreatynę, żeby dobrze było. Albo ciekawy temat - różnice w zalecanym (dozwolonym) dawkowaniu w PL i np. w USA.
  • Odpowiedz