Wpis z mikrobloga

@v3637k4: Te gównoporównania to po prostu rzeżucha jak #!$%@?. No zajebisty telefon, cały milimetr różnicy gubości, to wiadomo, że ten grubszy = #!$%@?. XDD To samo MP w rozdzielczości aparatu, tymczasem ważniejsza jest rozdzielczość matrycy światłoczułej. Liczba rdzeni też o kant #!$%@? można rozwalić, bo ważniejsza jest optymalizacja wykorzystania tych rdzeni przez system i aplikacje.
chodziły sprawniej niż 4 rdzeniowe androidy

Android powoli przechodzi problemy "wieku młodzieńczego" i z wydajnością jest coraz lepiej. Niestety taka jest cena tego, że jest powiedzmy "otwarty"...

BTW, IPhony zaczynają coraz bardziej kojarzyć się ze snobami i starymi dziadami. Młode pokolenie w przeważającej większości wybiera Androida. Za parę lat ceny akcji Apple będą pikować ostro w dół...
BTW, IPhony zaczynają coraz bardziej kojarzyć się ze snobami i starymi dziadami. Młode pokolenie w przeważającej większości wybiera Androida


@Scottie-33: Chyba w gówno-biednych krajach pokroju Polski bo w takim USA to ludzie się za bardzo nie zastanawiają co kupić xD Na pewno nie Androida.

Appstore Appla z mniejszym udziałem w rynku wyrabia 2x lepsze wyniki od google play xD Po prostu Android jest dla biedoty z Afryki czy z Polski. Na
@v3637k4: przy porównaniu rdzeniuff jebłem, znając życie nowy procek iphona na 99% je szajsunga. Raczej inni powinni się uczyć że można zrobić dobry procesor bez #!$%@? gówno rdzeni jak w jakimś FX'ie.
BTW, IPhony zaczynają coraz bardziej kojarzyć się ze snobami i starymi dziadami. Młode pokolenie w przeważającej większości wybiera Androida.


@Scottie-33: Lol w zwyczajnych krajach takich jak UK, iPhona ma i twój szef milioner, twój przyjaciel student, twoja sprzątaczka imigrantka i jej 8 letnie dziecko.
@v3637k4 mam s6 od dwóch lat. Potrafi czasami lekko zamulic. Kamera sie chyba #!$%@?ła bo czasami nie lapie ostrości i widać falujacy obraz z kamery. Po stuknieciu łapie ostrość ;) bateria w tym telefonie jest gówniana ale taka była od zawsze. Do tego GPS zagranicą potrafił tak beznadziejnie niedokładnie pokazywać lokalizację że nie dało się spacerować używając Google maps. To tak gwoli ścisłości na temat tego telefonu po 2.5 roku wspólnego życia.