Wpis z mikrobloga

@LesneRuchadlo: no słabo słabo ALE

Z relacji reprezentantki Polski wynika, że minibus jechał z dużą prędkością. Pojazd jest bowiem kompletnie zniszczony z przodu.

Według jej relacji, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu, gdy bus próbował wyprzedzać zawodniczkę.


Zastanawiające w jaki sposób bus mógłby podczas wyprzedzania jebnąć tak by kompletnie zniszczyć przód ( ͡° ʖ̯ ͡°) Prędzej lusterko, coś tu jest pominięte (oczywiście relacja sprawcy i policji)
@tosyu: A ja się pytam: nie miała kasku, miała #!$%@? i spadł, czy miała dobry, ale źle założony? Jak we mnie #!$%@?ła osobówka, to miałem zdarte lewe ramię na wysokości barku i lewe ucho poharatane, ale nic poza tym. Kask zrobił swoje.
@LesneRuchadlo: no ok, spoko, ja tylko dziwię się "doszczętnie zniszczonemu" samochodowi z przodu, relatywnie do manewru wyprzedzania ;) kupy się to troszkę nie trzyma

Prędzej to wygląda jak czołówka (lewoskręt) bądź kobite ściągnął z boku (wyjazd z podporządkowanej, niekoniecznie busa), ale jakby prędkość była duża to z kobiety by nic nie zostało, kask by się jej nie przydał, one nie są projektowane na takie gleby