Wpis z mikrobloga

Film instruktażowy, jak zagadać do loszki na ulicy w dzień.

Warto zobaczyć całość (10 minut), ale zwracam uwagę na ciekawsze momenty:
4:40 - Gość "mimochodem" wspomina, że dwa tygodnie wcześniej był w Chorwacji (stosuje DHV).
5:52 - Gość przestał mówić i czeka, co zrobi loszka.
6:02 - Loszka nie wytrzymuje napięcia i odzywa się pierwsza, by przerwać ciszę.
6:09 - Gość pokazuje, że ma zajebiste życie: "jestem ustawiony ze znajomymi, planujemy kolejne wyjazdy" (znowu DHV).
8:06 - Gość pierwszy przerywa rozmowę: "ja będę uciekał".
9:31 - Loszka podsumowuje: "fajnie, że mnie zatrzymałeś, bo przynajmniej trochę się pośmiałam".

#badoo #feels #niebieskiepaski #podryw #podrywajzwykopem #przegryw #pua #randkujzwykopem #rozowepaski #samiecalfacontent ##!$%@? #stulejacontent #tfwnogf #tinder #wychodzimyzprzegrywu
wyjzprz2 - Film instruktażowy, jak zagadać do loszki na ulicy w dzień.

Warto zobac...
  • 57
@devillikeme: nie wiem, ale sama mam koleżanki, które były podrywane przez typów prowadzących tego typu kanał - obie zlały to zimnym moczem, jak możesz się domyślać - nie pokazano tego na filmach. Podejrzewam, że skuteczność jest 1:100 - tak samo jak przy każdym podrywie tego typu. Kobieta musi czuć więź intelektualną żeby zainteresować się facetem na poważnie - inaczej musisz być 10/10 z wyglądu, także takie podrywy gdzie nie ma punktu
@wyjzprz2: nie no ja się uważam ogólnie za dość wyględnego i wygadanego gościa ale na sposób w jakim on do niej podbiegł i zaczął rozmowę to bym nigdy w życiu się nie zdecydował, żenadłem xD

tak jak piszą wyżej to jakaś ustawka albo 200 kobieta do której podbił w ten sposób i jedyna która była na tyle zdesperowana i nie przestraszona że mu zwyczajnie nie #!$%@?ła.
@SillySweet oczywiście że nie pokazują tego na filmikach ale akurat ten koleś pisze o tym co mu się nie udaje, gdzieś chyba wrzucał filmik ze zlewkami. A co do dalszej części Twojego komentarza to ile głów tyle opinii
@SillySweet: czytałem przez chwile bloga tego gościa o co chodzi w tym całym ddaygame i to polega na tym, że na 100 zaczepionych na ulicy lasek, numery daje max 20 z czego do spotkania dochodzi z 10 a do sexu w ciągu 1-3 randek z 4 czy jakoś tak. Można metode krytykować jako wymagającą kupy czasu i dobierania odpowiednich lasek w procesie zbierania numerów a tym bardziej umawiania się ale suma
@wyjzprz2: K..., obejrzałem kilka pierwszych sekund, z tego bije taką sztucznościa (zarówno od kolesia jak i od laski), że jprdl. Ten prawi jej pseudo komplementy, ta nie wiem czy próbuje się śmiać czy się dławi. Nie jestem zwolennikiem nagadywania obcych ludzi na ulicy jak w tym filmiku. Poza tym, jeśli ktoś potrafi to zrobić (tj. ma gadane, bije od niego pewnością siebie), to nie potrzebuje takich pseudo-poradników z YT, cala reszta
@50HerbatGreya: no cóż, jeśli ktoś ma czas na takie zabawy i chce zaruchać i ma kasę i czas na takie podchody - to jego sprawa. Ja poddaję raczej w wątpliwość to, że jest to metoda na znalezienie miłości życia - no tylko gadkę można na tym poćwiczyć, ale ja zawsze wychodzę z założenia, że jak ktoś nie toleruje mojego naturalnego debilizmu to raczej lepiej się dowiedzieć o tym wcześniej niż później,