Wpis z mikrobloga

Film instruktażowy, jak zagadać do loszki na ulicy w dzień.

Warto zobaczyć całość (10 minut), ale zwracam uwagę na ciekawsze momenty:
4:40 - Gość "mimochodem" wspomina, że dwa tygodnie wcześniej był w Chorwacji (stosuje DHV).
5:52 - Gość przestał mówić i czeka, co zrobi loszka.
6:02 - Loszka nie wytrzymuje napięcia i odzywa się pierwsza, by przerwać ciszę.
6:09 - Gość pokazuje, że ma zajebiste życie: "jestem ustawiony ze znajomymi, planujemy kolejne wyjazdy" (znowu DHV).
8:06 - Gość pierwszy przerywa rozmowę: "ja będę uciekał".
9:31 - Loszka podsumowuje: "fajnie, że mnie zatrzymałeś, bo przynajmniej trochę się pośmiałam".

#badoo #feels #niebieskiepaski #podryw #podrywajzwykopem #przegryw #pua #randkujzwykopem #rozowepaski #samiecalfacontent ##!$%@? #stulejacontent #tfwnogf #tinder #wychodzimyzprzegrywu
wyjzprz2 - Film instruktażowy, jak zagadać do loszki na ulicy w dzień.

Warto zobac...
  • 57
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Nie wiem skad na wykopie panuje przekonanie ze na ulicy nie da poderwac dziewczyny - sam w przeciagu trzech ostatnich lat poznałem dwie #rozowepaski z którymi pozniej sie spotykałem (chociaz fakt faktem nie było z tego wielkiej milosci a raczej przelotne uczucie ale to juz inna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)) Pierwsza zauwazylem w tramwaju (kilka
  • Odpowiedz
@SillySweet: Nie no, gość mówi wprost, że to nie metoda na miłość tylko na ruchanie bez zobowiązań po nabraniu odpowiedniego doświadczenia w obyciu i rozmowie z kobietami. A ta owa ilość zaczepek czyli ilość kobiet, pozwala rzekomo dostrzec powtarzalne schematy w typach zachowań i potem już dalej odpowiednie dobierać sposób działania i gadania a po setkach zagadanych lasek już jest doświadczenie jak reagują. Oczywiście pełne Ą Ę. Jesli ktoś jest
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Ogarnij się z wołaniem ludzi do swojego gówno filmiku którego nie zamierzam oglądać po tym żenującym opisie. Nikt twojego wpisu nie plusował to po kiego CH wołasz?
  • Odpowiedz
@Kimchi: Demonstation High Values - wrzucasz to na siebie. DLV - Demonstation Low Values możesz na siebie, jeśli się dyskwalifikujesz, by laskę sprowadzić do poziomu, lub na kogoś, by go zbitować. Generalnie, to są metody/sztuczki z PUA.
  • Odpowiedz