Wpis z mikrobloga

Zawsze mam beke z wpisów, gdzie typy wyliczają jakimi są przegrywami. Rozumiem mieć 21 lat i nie być w długim związku, zarabiać niewielki hajs czy coś takiego, zdarza się, norma. Ale jak typ pisze, ze ma 25 lat i nigdy nie był na randce, nigdy się nie całował, nigdy nie pracował, nie ma znajomych i gra w gry to zawsze mam takie xDDD
Miałem takiego współlokatora to właściciel pytał mnie czemu on żyje jak szczur xDDDD
Jak mozna sie samemu skazac na takie zycie?
#przegryw
#zwiazki
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#logikaniebieskichpaskow
  • 93
@consummatumest: chodzi mi o jakby samo zdefiniowanie tego bycia "słabym psychicznie". Tego już powiedzmy w dorosłości - u dojrzałych ludzi. Każdy ma przecież jakiś bagaż przeżyć - albo jego brak, osobiście uważam, że tak czy siak trzeba być tego świadom. Bo ja np wolę się tak określić, ale mieć jakiś powiedzmy dystans - nie mieć problemu przyznać się do błędu, zauważyć co robię źle i dlaczego, pracować, ciężko nad tym pracować.
Nie mogę z tych pękających dup przegrywów xD hurr durr życie jest do dupy bo trzeba się starać zdobyć kobietę xD #!$%@? robaki co myslelisice że mama ci dziewczynę znajdzie? Jesteście sami sobie winni przegrywy.
Myślę ze to juz jest psychika człowieka :) nie każdy to niebieski 10/10. Wiadomo ze przystojniejszym łatwiej o znalezienie loszki, nawet tej z górnej polki, chociaż i zdarzają się wyjatki. A co do takich ludzi, życie musiało im nieźle dac kopa w dupe, skoro wybrali życie z internetem niż towarzystwie


@Nooiiizy: Jam jest z ryja 3/10 Koszy tyle co dostałem to swoje (tak 1/10 mi się udawało) . 26lvl mieszkam u
Wszyscy tutaj uczepili się tych związków. Nie o to mi do końca chodziło, może za duży nacisk na to postawiłem, mój błąd.

Bycie w związku nie decyduje o tym czy jesteś wygryw czy przegryw, tylko to jakie życie prowadzisz.

Co chwilę widzę tu wpisy, że ktoś ma 24 lata i nigdy nie pracował. No #!$%@?, jak tak można funkcjonować? Rozumiem (w sumie nie rozumiem, ale ma możność tak robić), że ktoś ma
@takitamtyp no ale tu raczej nie ma o czym gadać. To są ci słynni walczący o 500+ na zasadzie mi sie nalezy. Jak zarobic zeby sie nie narobić. Do tej pory mamusia placila i bylo super. To sa typowe lenie ktorzy narzekaja na tk ze trzeba pracować. Całe zycie nic nie robili a potem wymagają 10k i pracy zdalnej w domku bez dedlajnow. I narzekają wielce ze bez doświadczenia muszą iść do