Wpis z mikrobloga

Zawsze mam beke z wpisów, gdzie typy wyliczają jakimi są przegrywami. Rozumiem mieć 21 lat i nie być w długim związku, zarabiać niewielki hajs czy coś takiego, zdarza się, norma. Ale jak typ pisze, ze ma 25 lat i nigdy nie był na randce, nigdy się nie całował, nigdy nie pracował, nie ma znajomych i gra w gry to zawsze mam takie xDDD
Miałem takiego współlokatora to właściciel pytał mnie czemu on żyje jak szczur xDDDD
Jak mozna sie samemu skazac na takie zycie?
#przegryw
#zwiazki
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#logikaniebieskichpaskow
  • 93
@Billy_Herrington: A co nie jest tak? Ja też mam #!$%@? ryj i ciężki charakter, miałem okres kiedy nie wychodziłem 2 lata z domu i na mój widok ludzie reagowali szyderczym śmiechem. Ale mam na tyle godności, żeby z tym walczyć i jakoś sobie wiodę życie na dobrym poziomie. Każde #!$%@? które nie jest wynikiem jakiejś ciężkiej choroby to zawsze wina człowieka który w tym #!$%@? siedzi. Trzeba tylko chcieć coś z
@spike200 a moze skoro jest taki super, to z dziewczynami które mu się podobają nie potrafi rozmawiać? Nie znam typka, ty go znasz i obaj nie wiemy czemu dziewczyny do niego nie lecą. Nie jestem żadna osobą która zna sie na związkach. Co do związków jestem takim przeciętnym normikiem, parę było, krótkich i tych troszkę dłuższych.

A co do waszych komentarzy wyżej, ludzie, zluzujcie. To tylko głupie porady, nikt nie każe wam
Jak mozna sie samemu skazac na takie zycie?


@takitamtyp: jasne bo tu jakiś wybór się ma

Nie no, nie ma wyboru. Sebek w gimnazjum powiedział, że jestem lamus i tak zostało xD
@Kiedys_Mialem_Fejm: Z tą winą człowieka jeśli chodzi o #!$%@? to różnie bywa. Wystarczy spojrzeć na mnie: Do mniej więcej 10 roku życia normalne dziecko prowadzące życie jak każdy rówieśnik. Wtedy zmarł mój dziadek. Ojciec bez jego pomocy nie potrafił za bardzo poradzić sobie z gospodarstwem rolnym, zaczął pić i w domu zaczeła się okropna bieda do tego choroba psychiczna matki i mamy komplet. Do szkoły chodziłem w zniszczonych ubraniach które ktoś
Tak samo jak 90% ludzi wybiera bycie biednymi a nie miliarderami xD.


@Flypho: bo wybiera, siedzą na zasilkach z 500+ bo po co iść do pracy jak to co dają starcza na chleb i Passata w TDI. Jak się nie ma ambicji ani nie ryzykuje to się nie ma.
Nie oceniaj póki nie znasz historii człowieka.

@Nooiiizy: #!$%@?. Brat mojej przyjaciółki ma 23 lata, ciężką sytuację rodzinną, dziewczynę i zespół Downa, inny mój ziomek ma 24 lata, jest gruby, brzydki, ma zakola i łysinę na głowie, stałej partnerki nie ma i nie miał, tindery i inne gówno aplikacje już go 50 km od domu wyrzucają ale coś tam czasem wyhaczy nawet jeżeli na chwilę to nie może nazwać się #!$%@?