Wpis z mikrobloga

Zawsze mam beke z wpisów, gdzie typy wyliczają jakimi są przegrywami. Rozumiem mieć 21 lat i nie być w długim związku, zarabiać niewielki hajs czy coś takiego, zdarza się, norma. Ale jak typ pisze, ze ma 25 lat i nigdy nie był na randce, nigdy się nie całował, nigdy nie pracował, nie ma znajomych i gra w gry to zawsze mam takie xDDD
Miałem takiego współlokatora to właściciel pytał mnie czemu on żyje jak szczur xDDDD
Jak mozna sie samemu skazac na takie zycie?
#przegryw
#zwiazki
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#logikaniebieskichpaskow
  • 93
Myślę ze to juz jest psychika człowieka :) nie każdy to niebieski 10/10. Wiadomo ze przystojniejszym łatwiej o znalezienie loszki, nawet tej z górnej polki, chociaż i zdarzają się wyjatki. A co do takich ludzi, życie musiało im nieźle dac kopa w dupe, skoro wybrali życie z internetem niż towarzystwie. Nie oceniaj póki nie znasz historii człowieka.
@takitamtyp: bo to działa trochę tak, że jak mają te 21 lat i nie byli w tym długim związku to zaczyna im robić się głupio. zaczynają czuć, ze coś nie halo i potem idzie to tak, że całkowicie boją się podjąć jakikolwiek krok bo jest im wstyd mówić, że 21 lvl i dziewczyny nigdy niet i potem to tak idzie, że się zagłębiają w tym i jest im coraz gorzej.
ja
@takitamtyp: raczej chodzi o to, że są #!$%@? w szkole, czarne owce, takie do pośmiania się, wyrzutki klasowe. utwierdzają się w przekoaniu, ze są gównem bo tak im wmawia społeczeńtwo a gimbaza jest okrutnym czaem dla wielu słabych psychicznie. więc potem trudno im zagadać do kogoś bo ciągle uważają, ze są gównem i zostaną wyśmiani.
@takitamtyp myślę ze raczej chodzi tu o trudne dzieciństwo. Jeśli ktoś za gówniaka ma problem z rówieśnikami, z wiekiem staje się aspołeczny i nieśmiały. Znam to doskonale i rozumiem takie osoby. Uciekają w internet bo tam ich nikt nie złoi za wygląd, zapach, ubiór, czy ilość pieniędzy. Uwierz mi, że takie osoby mają w życiu ciężej i niektórzy nie chcą tego zmieniać, bo się po prostu boją. Jedynym wyjściem na ogarniecie takiego
@Nooiiizy: sa od tego specjaliscie, a nie zycie od gimnazjum przez kolejne 10 lat w taki sposob.

No i nie chodzi tu tylko o zwiazki, ale tez prace, spedzanie czasu, normalne zycie, a nie mizogonia na wykopie i zycie na garnuszku mamy.
@takitamtyp nie wiem czy to dalej ma sens pisanie. Niektórzy nie chcą pomocy, boją się. Uwierz ze to nie jest takie proste. Człowieka najlepiej poznać mając podobny przypadek, rozumiem, być może miales parę związków, może masz teraz dziewczynę, prace, może dobrze, albo w miarę powodzi ci się. Nie zapominaj jednak że niektórzy mieli inne wybicie w życiu. Ja do X wieku, również wolałam internet, robienie jakiś goldów w grach. Z domu wychodzilam
@consummatumest: @Nooiiizy: zaskakująco dobre zrozumienie tematu, niespodziewane aż jak na różowy pasek (może fałszywy). W każdym razie dużo prawdy zostało już napisane. Nikt na pewno sobie takiego losu nie wybrał, nikt nie chce być odrzutkiem. Dużym problemem jest samo napędzająca się spirala, nie masz obycia z kobietami w wieku 20 lat to będzie tylko gorzej, to jest smutna prawda. A akurat jeśli chodzi o mężczyzn to brak doświadczenia jest niestety
@thisisjustaccount: do tego jak czasami widzę wpisy różowych o treści 'mój chłopak powiedział mi, że jest prawiczkiem - chcę z nim zerwać' nie pomagają kompletnie w niczym. społeczeństwo narzuca takie tempo. jesteś prawiczkiem w wieku 19 lat? kiepsko. i potem ludzie zamykają się w sobie coraz bardziej, bo boją się, że wszyscy będą takie osoby wyśmiewać. miałam podobne przeżycia i wiem jak ciężko się wychodzi z tego. całe gimbazjum byłam kozłem