Wpis z mikrobloga

Zawsze mam beke z wpisów, gdzie typy wyliczają jakimi są przegrywami. Rozumiem mieć 21 lat i nie być w długim związku, zarabiać niewielki hajs czy coś takiego, zdarza się, norma. Ale jak typ pisze, ze ma 25 lat i nigdy nie był na randce, nigdy się nie całował, nigdy nie pracował, nie ma znajomych i gra w gry to zawsze mam takie xDDD
Miałem takiego współlokatora to właściciel pytał mnie czemu on żyje jak szczur xDDDD
Jak mozna sie samemu skazac na takie zycie?
#przegryw
#zwiazki
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#logikaniebieskichpaskow
  • 93
@takitamtyp: to kim jest taki człowiek, bo z tego co zaobserwowałem tutaj na takich woła się stuleja i przegryw?
Tacy ludzie których opisałeś prawie nie istnieją, a przynajmniej ja nigdy poza internetem o nich nie słyszałem, ale bardzo miło jest sobie przedstawiać taki obraz przegrywa, bo wtedy bez problemu można takiej osobie urągać.
@consummatumest: tak to teraz działa i nic się z tym nie da zrobić, ale obserwacja w punkt
@consummatumest: nie rozumiem określenia które wcześniej użyłaś " a gimbaza jest okrutnym czaem dla wielu słabych psychicznie" - chodzi mi o tych słabych psychicznie, mogłabyś to jakoś rozwinąć? gimbaza to jest często wybieranie stron, między bycia gnębionym a gnębieniem, czasami jakieś cechy niektórych bardziej ciągną w jedną z tych stron, ale jednak wybór jest indywidualny. I jakoś często mam wrażenie, że większość z tych gnębiocych jest słabych psychicznie, bo wybrali właśnie
Tak działa wasze myślenie panowie. Nie umiem tańczyć to nic się nie uda. Fakt, coraz więcej lasek chce faceta 10/10, ale są normalne dziewczyny. Jeśli nie będziecie szukać w laskach z wyższej polki która pewnie i tak was zdradzi dla sebixa to może wam się uda. Tinder w ostateczności.
@quizonmyface: czy ja wiem? w podstawówce nagle uwzięli się na moją przyjaciółke. do mnie leciały tekty "jak będziez się z nią przyjaźnić to ciebie też będziemy nienawidzić" jasne, że to był mój wybór, bo wybrałam ją. natomiast tutaj był jawny wybór - gnębić czy być gnębionym. poszłam niestety do gimnazjum gdzie w klaie były osoby z którymi chodziłam do podstawówki i jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego na mnie leciały hejty. przy
I jakoś często mam wrażenie, że większość z tych gnębiocych jest słabych psychicznie, bo wybrali właśnie taką drogę, taką moralność, dla swojego dobra. tych jak określiłaś słabych psychicznie nazwałbym raczej zniszczonymi psychicznie.


@quizonmyface: Tak jasssne ktos z wlasnej wygody wbral sobie bycie gnebionym, bo to taka super sprawa. Czesto to rodzice sa winni slabej psychiki dziecka, tak jak to bylo w moim przypadku.