Wpis z mikrobloga

@LeVentLeCri: Jeżeli gość nie jest trollem to jemu na prawdę przydałby się psychiatra. Narcyzm jak stąd do Paryża. Jakby związek należał się każdemu, bardziej niż cokolwiek, a on był wyjątkowy w swoim #!$%@?. Jedyne co można dostać od życia to w mordę i nic poza tym. O całą resztę trzeba walczyć samemu. @wyjde_z_przegrywu: jezeli to czytasz i masz z tego ubaw to ch*j Ci d*pe. Jeżeli faktycznie masz problem, to
@JackNewLife: najgorsze jest to, że on ma tu swoich wyznawców. Może przesadziłam, ale część niebieskich się z nim zgadza. Jak można czerpać wiedzę o kobietach od gości, którzy nie mieli z nimi do czynienia? Opierać się na stereotypach i zasłyszanych historiach? Niezbyt to sensowne.
@LeVentLeCri: Ma wyznawców jak każdy krzykliwy paranoik. Wiesz, ja sam się zgodzę z tym, że wiele kobiet jest parszywych, dwulicowych, a hipokrytek to jest na pęczki. Tylko kuźwa. Nie wszystkie takie są i jest bardzo dużo wspaniałych dziewczyn. My sami z resztą nie jesteśmy w wielu kwestiach lepsi. Też kłamiemy, obwiniamy i zdradzamy. Moją znajomą gość rzucił po 4 latach związku w tym przez rok miał kochankę na boku. Dowiedziała się
@JackNewLife:

Nie ma czegoś takiego jak zła płeć, są tylko złe osoby

Podpisuję się pod tym. Szkoda tylko, że i tak znajdą się takie, co powiedzą, że faceci to świnie, i tacy, którzy o kobietach mówią #!$%@?.
Jeszcze rozumiem, jak ktoś ma dużo złych doświadczeń (sama mam trochę), że może być nieufny, ale takie generalizowanie i ocenianie kogoś bez poznanie tej osoby, jest zwyczajnie głupie i niesprawiedliwe. Tym bardziej, że często
@LeVentLeCri: Siłą rzeczy na to nic już nie poradzimy, ale masz rację. Generalizowanie jest proste.. Tworzysz sobie własny czarno-biały świat, typu złe-dobre i kategoryzujesz. Nie musisz przy tym myśleć, bo już od razu masz gotową ocenę zły-dobry. Strasznie prymitywny typ myślenia. Może 10 tys. lat temu w dżungli to się przydawało, ale teraz niektórzy mogli by iść zgodnie z ewolucją do przodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak.